Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális h így érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h így érzem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 28 éves vagyok volt már jópár párkapcsolatom. Az utobbi egy évben vagyok szingli. Igazából jól érzem magam szingliként de ettől függetlenül vannak próbálkozások. Azt vettem észre hogy mostmár csakúgy nem szaladok bele egy kapcsolatba. Viszont sok olyan van hogy vágyom az adott nő társaságára mégis ha 2napot együtt töltünk teljesen szimplán tehernek érzem nincs kedvem találkozni vele csak egy kis időt egyedül és a barátaimmal tölteni. Illetve csak szerintem nehezebb találni egy megbizható normális párt mint 5éve? Néha belegondolok a kapcsolatokba is hogy kell e nekem valójában.
aug. 16. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem normális. és esélyes, hogy komolyan sérültél is az előző kapcsolatodban. Próbálsz lépni, de érzed, hogy nem vagy a helyeden..
aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Normális.


Társadalmi nyomás és kényszer, hogy az embernek kapcsolatban KELL lennie. Emiatt a szingliséget valami ördögtől való dolognak tartják. Pedig megvan annak a helye, ideje és szépsége. Akkor tudsz intenzíven magaddal foglalkozni, épülni, fejlődni, új dolgokat kipróbálni, új embereket megismerni. Kapcsolatban is van ilyen, de az teljesen más, más dolgokat tanulsz. Élezd ki, ha jó vagy, akkor ne keress erőszakkal társat. (Általában az emberek ezt csinálják, ezért van az hogy a legtöbb kapcsolat, amit látsz egy borzalmas tortúra, ami miatt én plusz 3 évet szingli voltam.)


Ha majd lesz kedved, találsz egy olyan személyt akivel érdemes, akkor szerintem nem lesz ezzel bajod. (Tapasztalatból mondom, mint a legnagyobb, örök szingli minden társaságban, aki rengeteg randi után egyszer csak elment egy találkozóra és azonnal megszűnt szinglinek lenni. Azóta is boldog kapcsolatban él.)

aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nehezebb találnira: Ez a korral fog járni, hogy egyre inkább ezt érzed. Nem lesz minden ugyan olyan, mint 20 évesen, és nem igaz, hogy ugyan olyan könnyen találsz párt 20-30-40 évesen. Mivel érthetően sok ember megállapodik idővel, illetve kevésbé a bulizásról, szórakozásról szól az élete, illetve ahogy öregszik a testünk idővel más lesz a legkedveltebb korosztály. Ne lepődj meg.


Az, hogy nem bírsz ki sokáig egy embert: ha majd azt veszed észre, hogy sorra összedőlnek a kapcsolataid, mindig azért mert megunod az adott embert, talán elkezdesz majd magaddal foglalkozni, esetleg elmész pszichológushoz, és majd kiderülnek dolgok, és fejlődési utak.

aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!