Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nőietlennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nőietlennem érzem magam, mert úgy érzem, szinte mindig én fizetek mindent?

Figyelt kérdés

Pl. Étterem, belépőjegyek, bevásárlás. Múltkor pl elmentünk egyutt bevasarolni, en fizettem, gyalog indultunk haza (10 perc seta kb), es eleinte a parom vitte a szatyrot, es 2 perc mulva megkert, hogy en vigyem, mert o faradt.

Es ott baktattunk haza, en meg olyan noietlennek ereztem magam, mint valami tragikomedia, nem eleg hogy fizetek de meg en cipelem a szatyrot is.

Sokszor a parom poenbol sugarmamanak szolit. Nagyon rosszul esik a dolog.

Pl. Elmentunk kulfoldre es minden este etteremben ettunk (o ragaszkodik ehez), es eleinte ugy fizettunk, hogy egyik nap o, aztan en, aztan megint o majd en stb. De a vege fele mindig megkert, hogy fizessem, vagy amikor o lett volna a soros, akkor rakerdezett: hogy akkor hogy fizessunk most?

Es ertitek annyira gaz, mert ha elozo nap en kifizettem az egeszet, akkor miert kerdezi meg hogy akkor MOST hogy legyen?

Mindemellett mindig en takaritok otthon, mosok, fozok, o neha napjan foz/rendel valamit, de akkor is en mosogatok/takaritok utana.

Nekem ez az egesz megterhelo, de nem akarok golddiggernek tunni.

Meddig normalis ez az osztozkodas?


jan. 22. 21:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura, hogy első sorban a nőiesség a bajod, amikor valaki vélhetően tíz/százezrekkel húz le, de hát istenem...
jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább egy idióta vagy, már elnézést. Ez a pasi teljesen lehúz téged.
jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
De lúzer vagy. Kihasznál ez a féreg és még ki is nevet. Te lakásodban éltek? Rúgd már ki.
jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem gáz ilyesmihez kötni a nőiességedet, normális esetben semmitől nem érzed magad kevésbé nőnek, mert ennek nem külső hatásokon kéne múlnia. Viszont még gázabb hagyni magad így kihasználni és lehúzni.. Ennek a pasinak aztán van bőr a képén. Mit ad neked ez a seggfej, hogy a viselkedése még nem ábrádított ki teljesen?
jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem, az o hazaban elunk. Elso sorban o azert erzi fairnek azt, hogy mindent en fizessek, mert en nem fizetek lakbert. Se rezsit. De ugy erzem, hogy inkabb fizetnem a fele rezsit, mert sokkal jobban jo nek ki anyagilag. Mert iszonyatos osszegeket koltok kajara, foleg, hogy o nem hajlando szenhidratot enni, pl rizs vagy teszta vagy barmi ilyen, igy rengeteget koltok csirkemellre meg pulykara meg ilyen husokra, mert abbol sem mindegy mi. Meg mindenbol csak a markas jo stb…
jan. 22. 21:18
 6/31 anonim ***** válasza:
17%
Ha én férfiként írom ki ezt a kérdést, akkor én férfiatlannak érezzem magam?
jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts.
jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Amikor mondom neki, hogy nekem ez anyagilag megterhelo, akkor azt mondja, akkor ne vasaroljak. De ha en nem megyek, akkor o sem megy, akkor semmi ne legyen itthon? Valahogy annyira rossz ez igy.
jan. 22. 21:19
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehúz téged tényleg. Miért hagyod neki, miért nem pattintod inkább le?
jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
9%
Lemaradtam valamiről? nem azért sipítoztok ti nők, hogy legyen egyenlőség? Na, itt van, tessék örülni!
jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!