Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nőietlennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nőietlennem érzem magam, mert úgy érzem, szinte mindig én fizetek mindent?

Figyelt kérdés

Pl. Étterem, belépőjegyek, bevásárlás. Múltkor pl elmentünk egyutt bevasarolni, en fizettem, gyalog indultunk haza (10 perc seta kb), es eleinte a parom vitte a szatyrot, es 2 perc mulva megkert, hogy en vigyem, mert o faradt.

Es ott baktattunk haza, en meg olyan noietlennek ereztem magam, mint valami tragikomedia, nem eleg hogy fizetek de meg en cipelem a szatyrot is.

Sokszor a parom poenbol sugarmamanak szolit. Nagyon rosszul esik a dolog.

Pl. Elmentunk kulfoldre es minden este etteremben ettunk (o ragaszkodik ehez), es eleinte ugy fizettunk, hogy egyik nap o, aztan en, aztan megint o majd en stb. De a vege fele mindig megkert, hogy fizessem, vagy amikor o lett volna a soros, akkor rakerdezett: hogy akkor hogy fizessunk most?

Es ertitek annyira gaz, mert ha elozo nap en kifizettem az egeszet, akkor miert kerdezi meg hogy akkor MOST hogy legyen?

Mindemellett mindig en takaritok otthon, mosok, fozok, o neha napjan foz/rendel valamit, de akkor is en mosogatok/takaritok utana.

Nekem ez az egesz megterhelo, de nem akarok golddiggernek tunni.

Meddig normalis ez az osztozkodas?


jan. 22. 21:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
93%
Annyira nem akar sok nő golddiggernek tűnni, hogy azt sem veszi észre, ha a pasija aranyásó.
jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
21. Ezt egy alfa teheti csak meg a nokkel .. mi egyszeru halando ferfiak csak almodozhatunk.
jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
75%
És miért nem dobod ki ezt a herét?
jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%

21

Nekem is állandóan ez jut eszembe. Pénzelik és kiszolgálják a lusta, élőslködő párjukat, csak nehogy aranyásónak nézzék őket.

És akkor mi van? Úgyis csak az ilyen lúzerek tennék, de azokat meg jobb is lekerülni.

jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
57%

"mi egyszeru halando ferfiak csak almodozhatunk"


Nő vagyok, lúzer.

#21

jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk az én pénzem az én pénzem az ő pénze meg közös, más emberek más szokások..
jan. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
86%
Hihetetlen, hogy ilyen palinak van barátnője. Te fizetsz, te cipekedsz és te csinálod a háztartási munkát. Balek vagy, vagy egyszerűen nem normális.
jan. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

#22!

Te is megtehetnéd ha ki fogsz egy ilyen lúzer, szerencse csomag nőt mint a kérdés írója.

jan. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Nézi, meddig mehet el. Aztán vigyorog, hogy még ezt is meg azt is megteszed neki. Ez nem élet, kérdező, becsüld már magad annyira, hogy nem fizetsz, nem cipekedsz, nem szolgálod ki. És ennek a kapcsolatnak annyi. Biztos érzi, hogy odavagy érte, azért csinálja ezt. Költözz el és keress másik pasit, de udvaroljon neked és inkább legyen minden felesben. Ez a mostani párod konkrétan undorító módon viselkedik.
jan. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

... Én is kiraknám, kihasznál. Egyébként fene se fizetné nagyevő férfi kajáit, pláne ilyen drága diétával, és még minden házimunkát is te végzel. Semmi önbecsülésed, ugye?


Én megszakítanám vele a kapcsolatot, mert aki ilyen szinten visszaél a jóindulatoddal, kihasznál, azzal nem éri meg egyezkedni, sosem fogsz tudni számítani rá a bajban, mert sosem lesz önzetlen veled szemben.


Ha móresre akarod tanítani, vezetsz egy táblázatot, hogy mikor milyen házimunkát csinált ő és mikor milyet te, ő is beírja tollal, meg te is. Ételre is!


Aztán fizeted a rezsi felét, szépen kinyitod a szád és megmondod neki.

jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!