Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nőietlennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nőietlennem érzem magam, mert úgy érzem, szinte mindig én fizetek mindent?

Figyelt kérdés

Pl. Étterem, belépőjegyek, bevásárlás. Múltkor pl elmentünk egyutt bevasarolni, en fizettem, gyalog indultunk haza (10 perc seta kb), es eleinte a parom vitte a szatyrot, es 2 perc mulva megkert, hogy en vigyem, mert o faradt.

Es ott baktattunk haza, en meg olyan noietlennek ereztem magam, mint valami tragikomedia, nem eleg hogy fizetek de meg en cipelem a szatyrot is.

Sokszor a parom poenbol sugarmamanak szolit. Nagyon rosszul esik a dolog.

Pl. Elmentunk kulfoldre es minden este etteremben ettunk (o ragaszkodik ehez), es eleinte ugy fizettunk, hogy egyik nap o, aztan en, aztan megint o majd en stb. De a vege fele mindig megkert, hogy fizessem, vagy amikor o lett volna a soros, akkor rakerdezett: hogy akkor hogy fizessunk most?

Es ertitek annyira gaz, mert ha elozo nap en kifizettem az egeszet, akkor miert kerdezi meg hogy akkor MOST hogy legyen?

Mindemellett mindig en takaritok otthon, mosok, fozok, o neha napjan foz/rendel valamit, de akkor is en mosogatok/takaritok utana.

Nekem ez az egesz megterhelo, de nem akarok golddiggernek tunni.

Meddig normalis ez az osztozkodas?


jan. 22. 21:10
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly akkor nem vagy normális már ne haragudj
jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!