Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a lányok akik sose...

Azok a lányok akik sose hordanak szoknyát/harisnyát nem érzik magukat nőietlennek?

Figyelt kérdés
Egyre több az olyan lány, aki sose hord szoknyát illetve harisnyát, őket nem zavarja, hogy nem nőiesek?
2014. ápr. 18. 11:30
1 2 3
 1/28 Imola Ágnes ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem. Ahogy lehet kerülöm a szoknyát, nem érzem jól magam benne. Azt, hogy valaki nőies, vagy nem, hidd el nem a szoknya vagy a harisnya fogja megszabni.
2014. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

A nőiesség nem az öltözködésen múlik.

Én szeretem a szoknyákat, combfixet, stb, de aki nem szereti az minek hordana ilyesmit?

2014. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem...egy szűk nadrág, egy szép smink, egy jó haj is nőiessé tehet egy embert...Én speciel a fiús testalkatom miatt érzem magam annak, mégse érzek késztetést szoknyát hordani, ugyanis ugyanúgy nőietlen maradnék, és úgy néznék ki, mint egy homokos kisfiú...
2014. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

Egyrészt magamnak akarok tetszeni,nem minden jöttmentnek. Másrészt nem áll mindenkinek jól a szoknya..ha valaki dagi, vastag a lába, vagy pl mint nekem, görbe, az inkább ne hordja. És amúgy sem érzem jól magam benne. Ha neked ettől nőies egy nő,akkor valamit nagyon nem értesz.

25/L

2014. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem a szoknyától leszel nőies, hanem attól, hogy alakodnak megfelelően, kényelmesen és magabiztosan öltözködsz, emiatt lesz nőies kisugárzásod..

Én nem hordok szoknyát, vagy ruhát, mert hófehér bőröm van és sötét vastag hajam, így a lábam mindig borostás, és sajnos semmivel sem tudom 1 napnál tartósabban szőrteleníteni.

Ettől függetlenül nagyon nőiesnek és csinosnak érzem magam. :)

2014. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Én évekig egyáltalán nem hordtam szoknyát, most meg már szinte csak azt hordok..ettől függetlenül nem gondolom, hogy csak a szoknyától lehetne egy nő nőies, persze sokat dob a nőiességen.
2014. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
8%

Most mar ertem,hogy par napja mi alapjan tette fol kerdesnek valaki,hogy ferfiak hordananak-e szoknyat!

Ennyi ferfias (homaros) oltozkodesu "no" miatt valakinek azt is kene hordani!

Igy van ez lassan ha szoknyat akarunk latni,tukorbe kell nezni....

2014. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló beteg:D Nem tudom mikor értitek meg hogy nagy részünknek nem is áll jól, akkor meg röhögjenek ki, vagy mi? Én speciel felvehetném, de marha fehér a lábam, szolira nincs pénzem, napon meg alig barnulok, hófehérke vagy és vérszegény is. És már szóltak be a fehér virgácsaim miatt, szóval kösz, nem. Másik részről pedig nem hiányoznak a nyáladzó tekintetek az utcán ugyanis marhára nem tudom kezelni az ilyen szituációkat!:DD Majd talán ha mégis sikerül barnulnom valamennyit akkor én azért felveszek:) Egyébként szerintem nagyon ritka az aki megússza hogy sohase kelljen ezt felvennie.
2014. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
100%
Nem. Lány vagyok rövid hajjal és öltönyt hordok ha úgy élsz ahogy mások elvárják soha nem leszel boldog..
2014. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

"Egyre több az olyan lány, aki sose hord szoknyát illetve harisnyát, őket nem zavarja, hogy nem nőiesek?"


Ki vagy te, hogy ezt ilyen kategorikusan kijelentsd?

Sőt, tovább megyek, miért kéne valakinek feltétlenül köröm szakadtáig azon vergődni, hogy nőies-e? És ha nem nőies akkor mi van? Ez mitől olyan überállesz erény, hogy ennyire teperni kelljen? És mégis, kinek a szubjektív mércéje a meghatározó?

Nyilván nem véletlenül borult rá először a bolt polca, aztán a szekrény tartalma reggelente, tudatos döntés volt.

2014. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!