Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a lányok akik sose...

Azok a lányok akik sose hordanak szoknyát/harisnyát nem érzik magukat nőietlennek?

Figyelt kérdés
Egyre több az olyan lány, aki sose hord szoknyát illetve harisnyát, őket nem zavarja, hogy nem nőiesek?
2014. ápr. 18. 11:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem veszitek eszre,hogy en csak azert lettem kituno a tobbi valastolo kozul mert nekem mas a velemenyem?

En olyan kerdesre pl.felvehetek csogatyatfiu letemre?

Tamogatom a kerdezot a sok kocsog meg csak azt az egy szot tudja mondani,hogy "b..uzis"

Vagy az a gond, hogy en nem tamogatom a nok ferfi ruha viseletet?

Vagy ha egy no ferfi ruhat vesz fel,akkor kiirom, hogy ugyan ezt megteheti egy ferfi is a noivel? Mivel a nok odavannak a nagy egyenjogusagukkal!

Ha bealltam volna a sorba a sok primitiv koze semmi baj nem lenne igaz?

Hajra szurke,egyhangu,konzervativok!

2014. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Amugy latsz engem csira?

A "szemmel lathatora" gondolok.

2014. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem téged látlak, csak az üzeneteidet. Ez kb. elég is.

Nem vagyok konzervatív. Lány vagyok, imádom az androgün kinézetet. Igen pasik terén is. Ha azt mondom, hogy Andrej Pejic szerintem a világ egyik legszexibb pasija, akkor gondolom kár tovább magyaráznom, hogy nincs bajom a nőies pasikkal.

Nem a véleményed nem tetszik. Hanem pl. az, hogy a pitsa szót a nő szinonimájaként használod.

Egy bizonyítvány vagy egy étel lehet kitűnő. De egy ember nem kitűnő a többi ember közül(nem használják így ezt a jelzőt a magyar nyelvben). Csak azért tűntél ki a többi válaszoló közül-így helyes.

2014. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzuk ezt az egészet.A kérdezőnek üzenném,hogy azok az idők,amikor minden nő szoknyában,harisnyában járt,réges régen elmúltak.Ezek egy régi divat trendjei voltak.A hetvenes években kezdték igazán a csajok hordani a nadrágot.És azt is figyelembe kell venni,hogy nem minden nőnek áll jól a harisnya-szoknya összeállítás,mert ugye vastag a vádlija,nagyon sovány,netán túl kövér.Az ilyen nők nagyon gondolják meg,hogy fel akarnak e venni szoknyát,harisnyát!Az én sulis koromban általánosban,de még a szakmunkásban is a lányok inkább farmert hordtak.Az volt a jellemző.Sőt némely tanárnő is.Harisnyát nagyon ritkán láttam rajtuk,maximum amikor ünnepség volt a suliban,de volt olyan csajszi aki ezt egy hosszú fekete narággal oldotta meg.Akkor már remélem érthető a kedves kérdező számára a válasz.Inkább a koptatott,szaggatott farmer a divat a lányoknál ma is,ahogy látom.

Tehát a harisnya-szoknya viselése nem kötelező!Kivételt képeznek bizonyos alkalmak,de ki lehet benne bírni.Különben is úgy öltözködik mindenki ahogy akar,és ezért jobb,ha más nem üti bele az orrát.Az ember saját magának tetszen ne másnak.

2014. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

23-as!

Koszonom a kimerito valaszokat,de meglatasom szerint irtal a nagy semmirol!

Amugy meg mindig nagy szukseg lenne ilyen okoskakra a helyszinelok csapataba..

2014. ápr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

Ez az amirol beszeltem!

Mar a kerdes feltevese is rosszul indul,de az elso es a harmadik valaszolo hozza megszokott format..

2014. ápr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
20-s válaszolónak üzenem, elég buta és szánalmas egy más, idegent jellemezni és főleg lenézni, nem ismerheted akit jellemeztél és ha már jellemezted, abból látszik hogy beképzelt, nagy arcú valaki lehetsz.
2014. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27-es!

Igazad van!

Sajnos az ilyen magan pszichologusokbol sok talalhato itt.

2014. ápr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!