Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a lányok akik sose...

Azok a lányok akik sose hordanak szoknyát/harisnyát nem érzik magukat nőietlennek?

Figyelt kérdés
Egyre több az olyan lány, aki sose hord szoknyát illetve harisnyát, őket nem zavarja, hogy nem nőiesek?
2014. ápr. 18. 11:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Elsősorban ember vagyok, aztán nő. Nem tetszik a szoknya, nem hordom. Nem fogok nőies allűröket magamra erőltetni. Nekem mindegy, hogy nőiesnek tartanak -e, mivel ez számomra nem egy különösebben pozitív jelző. Nem érezné attól jobbnak magam ha nőiesebb lennék.
2014. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

9-es!

Ez remelm valami vicc!!!

Mert ha komoly akkor szerintem suthetsz mint a rezso....

2014. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

8-as!

Es szerinted a nadrag ami eleve ferfias,szerinted jobban all?

Es en vagyok beteg?

Nem en hordom a masik nem ruhajat...

2014. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Utálom a szoknyát, harisnyát, és a magassarkú cipőket is. Ha felvenném bármelyiket is nem lennék önmagam.Ha emiatt nem vagyok nőies az nem az én problémám!
2014. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

14-Es!

Akkor te lehet,hogy fiunak keszultel!

2014. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15es, ezt te honnan a fenéből veszed, egy mondat alapján, látatlanban?
2014. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%

Ne is hallgassatok a kedves 29 szazalekosra..:D mar korabbi kerdesekhez is irkalt, kedvencei a szoknya-nadrag kerdese (ezert is irkal ide is) es maniaja hogy a nok mindent ellopnak a ferfiaktol.. :)

Ja, egyebkent zokon veszi, hogy ha megmondod neki, hogy ferfi letere nem kene szoknyat hordania, ha ezert lebu....zod akkor porog be igazan :D

mindent osszevetve szerintem egy beteg f....sz az ember :D ne is torodjetek vele...

2014. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
51%
Na kérem látszik a női hszolók hogy gondolkoznak. Nekik az a fontos,hogy a pasi legyen pasi olyan cuccokba járjon, legyen férfias, de a szoknya, harisnya,mint a leginkább női kombináció,viselet, az nem fontos, mert nem attól lesz egy nő nőies! :D :D Nos, szerintem ezért kell magasan tenni rá ki hogy öltözködik vagy akar öltözködni. Szerintem értelmetlen ezután férfiak részéről bármilyen öltözködési módról kikérni itt a nők véleményét!
2014. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
14%

A 18-as megirta a frankot!

Pontosan errol van szo,a pitcsak elvarnak minden ferfias cuccot tolunk, de ok egy kosar retkes f..szert sem oltoznenek noiesen!

Hat tudjatok az ilyen nok elmehetnek a sunyiba!

Amugy jol sikerult a habitus kiellemzes, felvetelizhetsz a new yorki helyszinelokhoz...

2014. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Akkor a 29es válaszolóról is egy rövid jellemzés:

Szemmel láthatólag kisebbségi komplexusa van, amit azzal próbál kompenzálni, hogy az összes mondata végére felkiáltójelet tesz, hátha ettől meggyőzőbbnek tűnik. Nője még életében nem volt(egy darabig nem is lesz), emiatt savanyú a szőlő. Valószínűleg barátai sem igen vannak. És az anyagi helyzete sem a legjobb.

2014. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!