Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön össze egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön össze egy normális férfi egy csúnya kirohadt fogú csajjal?

Figyelt kérdés
A fiú átlagosan néz ki, de inkább jóképűnek mondanám. Kedves, értelmesnek tűnő. Simán találhatna magának egy szép, kedves, csinos lányt. Helyette össze jött egy cigány csajjal, akinek ki vannak rohadva a fogai, van egy gyereke (17 évesen szülhette kb) és az az igazi alja, igénytelen proli fajta. Nem értem mit lát benne...

#roma #Igénytelen csaj
aug. 25. 22:47
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Nekem ezek után nem is kellene 😂 normális nő nem is állna le vele ezek után, ki tudja milyen nemi betegségeket kapott el tőle 🤮😂
szept. 1. 21:48
 32/39 anonim ***** válasza:

Azért mert rossz a foga, még nem lesz nemi beteg. Nagyon ápolt külsejű ember is lehet nemi beteg és fordítva.

Amúgy meg lehet, hogy a csaj nagyon jó az ágyban. Szex közben pont nem fog érdekelni senkit, hogy milyen a foga. Középiskolában voltam egy gyönyörű cigány csajjal aki azt hitte, hogy a rágózás helyettesíti a fogmosást. Olyan szájszaga volt, hogy az leírhatatlan de szex közben nem érdekelt. Talán senkivel nem volt olyan jó a szex mint vele.

szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

A rothadó bacikkal bekapja a fszodat és nem leszel beteg????

De!

szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Rendben, ha nem nemibeteg, akkor is undorító. Én megválogatom, hogy kivel állok össze, és nem jövök össze egy igénytelen férfival. Aki fogat mosni lusta, attól mit lehet várni egy kapcsolatban? Nekem nem lenne hozzá gusztusom ezek után
szept. 3. 01:18
 35/39 anonim ***** válasza:
Te kiragadod valakinek egyetlen rossz tulajdonságát és kivetíted az életének minden területére.
szept. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Amint írtam volt olyan csajom aki fogat mosni lusta volt, viszont minden másban 10/10. A sok jó tulajdonsága ezerszeresen kárpótolt azért az egy rosszért.

A te ismerősöd nője is biztos ilyen. Pl lehet, hogy fergetegesen jó az ágyban, vagy nagyon kedves, de az is lehet, hogy bomba alakja van és nagyon szép (elvégre csak a fogait kifogásoltad, minden más lehet, hogy gyönyörű).

szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Mert nyilván csak a testét nézi. "Mindegy milyen ronda fejű csak vékony legyen", egy ismerősöm mondta ezt...
szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

#37

Még csak az sem biztos, hogy ronda a feje. A kérdező csak azt írta, hogy a foga ronda. Simán lehet, hogy amúgy gyönyörű arca van.

Nekem egy kicsit olyan mintha a kérdező megtalálta volna az egyetlen tulajdonságot amiben az irigyelt másik nő rosszabb mint ő és ezt kiragadta. Lehet, hogy egyszerűen a másik egy jobb csaj mint ő és ezt nehéz elfogadni és most itt ezzel vagdalkozik, hogy “dehát milyen már a foga”.

szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
38.Nem tudom fejre milyen az említett nő, csak azt írtam, hogy vannak pasik akiknek mindegy milyen a feje csak a teste legyen vékony, kívánatos.
szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!