Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön össze egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön össze egy normális férfi egy csúnya kirohadt fogú csajjal?

Figyelt kérdés
A fiú átlagosan néz ki, de inkább jóképűnek mondanám. Kedves, értelmesnek tűnő. Simán találhatna magának egy szép, kedves, csinos lányt. Helyette össze jött egy cigány csajjal, akinek ki vannak rohadva a fogai, van egy gyereke (17 évesen szülhette kb) és az az igazi alja, igénytelen proli fajta. Nem értem mit lát benne...

#roma #Igénytelen csaj
aug. 25. 22:47
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a kirohadt fog? Cigizik, és ínysorvadása van, kihullanaka fogai, vagy mi? Vagy behúztak neki kettőt és kiesett néhány foga? Vagy cukros kenyeret eszik és feketék a fogai? Vagy mi ez a kirohadt igazából?
aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
85%
Mert te kover vagy a masik nonek meg lehet jo a feneke es vekony is..
aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Hát, mikor ki van lyukadva valakinek a foga, és befeketedik. De neki az összes. Gondolom nem mos fogat. Utolsó nyilván te is ilyen putris lehetsz, ha ilyet írsz:)
aug. 26. 00:43
 14/39 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavarna. Egyáltalán nem zavar az ilyen. 32f
aug. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
70%

Van egy egyetemet végzett magas, cuki arcú, kicsit túlsúlyos férfi ismerősöm. Összejött egy alacsony, vékony nővel akinek a karjai és a mellkasa ki van tetoválva. A fogsora hiányos és vannak rossz fogai is. Viszont a csaj nagyon kedves természetű.


Lehet hogy ez a cigány lány is egy kedves természetű nő vagy nagyon odaadó.

aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
41%
12. Igen aki cigány mindenki putris , sőt aki lekövérez téged az már csak az miatt is cigány és igénytelen. Ti kövérek mindig is undok sertések voltatok..
aug. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

14-es: Akkor jó igénytelen vagy te is, ha ilyen gombás pinájú putris kell neked 🤮


15-ös: Egyáltalán nem kedves természet. Tanulatlan, buta, az a tipikus c. Aki teszi a fejét a semmire, dolgozni lusta, minden hónapban más a "szerelme". Semmi kedves nincs benne. Nyilván nem a származásával van a baj önmagában.

aug. 26. 01:10
 18/39 A kérdező kommentje:
Én nagyon nem vagyok kövér😂 55 kg vagyok. Ki mondta hogy mind putris? Ő az.
aug. 26. 01:11
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Fixen nem jó party a pasi
aug. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom valami szalajt nála
aug. 26. 01:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!