Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a csajtípusról mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csajtípusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval nekem van egy barátnőm.Elégé sok pasinak bejön,mert nem csúnya,de sztem nem ebben van a titka-olvastam,hogy a pasik buknak a "jégkirálynős" csajokra és ő is elégé rideg,meg komoly,sőt támadó a fiúkkal szembe(a lányokkal közvetlen),de van amikor meg kedves velük,de akkor nagyon.Erős egyénisége van,erős hangja,modellakat,meg hihetetlen jószívű(vega meg állatvédő) és éles nyelvű,egy érzelmi labirintus az egész csajszi.De a legfurább az h nagyon szerelem ember,de amikor jön egy pasi,aki neki is tetszik,elutasító,meg jeges lesz.Azokkal a pasikkal,akik meg nem jönnek be neki,lazán,testvériesen(szinte félreérhetően) bánnik...szóval mi lehet benne a varázs?Az elérhetetlenség?A különlegesség? Esetleg az hogy a családja miatt oltalmazni kell?

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok!Nemedet írd ki lécci!:)


2011. ápr. 5. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
sok értékes tulajdonsága van, de olyan kombinációban, h amiatt mi sem kapcsolatban sem barátként nem jönnénk ki. nem mozgat meg ez a típus
2011. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál róla szerintem önértékelési zavarra utal. Én nem kezdenék ilyen lánnyal. De lehet, hogy tévedek.
2011. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
én a kiszámítható és stabil csajokat szeretem. ha pedig megtudnám hogy állatvédő, elmenekülnék előle kenyába.
2011. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez eléggé ugy hangzik mintha te magad lennél az a lány.


Ma mindegy.


Hát ezzel ugy nincs semmi baj de ha valakit megszeret akkor nem ártana ha egy picit kimutatná mert különben nem lesz senki aki összejönne vele,mert elutasító.És a pasik sem várnak örökké.


F

2011. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
mert mi van a családjával?
2011. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"a legfurább az h nagyon szerelem ember,de amikor jön egy pasi,aki neki is tetszik,elutasító,meg jeges lesz.Azokkal a pasikkal,akik meg nem jönnek be neki,lazán,testvériesen(szinte félreérhetően) bánnik."


nincs benne varázs. a szerelmi élete katasztrófa. sosem kapja meg,aki után epekedik, mert képtelen kimutatni az érzéseit. csak olyanok legyeskednek körülötte, akik meg őt nem érdeklik. nincs ebben semmi misztikus vagy irigylésre méltó. nem tud bánni az érzelmeivel, sajnos. remélem, megtanulja. sok boldogságot neki! :)

2011. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

17:29 ha megtudná,h itt írogatok róla,akkor jaj lenne nekem,hidd el h én én vagyok és azért kérdezem,mert rossz azért egy ilyen csaj árnyékába lenni.Nem tudom,lehet,h nem is árnyék,csak szeretném kiismerni a pasikat,meg h mit miért.Van egy másik barátnőm is ,de az ugyanúgy nem értem,de ez most fontosabbnak tűnt.


A családja kicsit viszályos.Az apja egy kicsit erőszakos,lelki zsarnok és elfojtó.Az anyja lelki beteg.Szóval nem önnyű neki.

2011. ápr. 5. 17:37
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, sajnos nem jó tulajdonság az, hogy teljesen valaki jégkirálynő, mert a magunk fajták maradnak mindig egyedül. Hiába akar nálam kezdeményezni egy helyes srác, megijedek, összezavarodom és ridegen viselkedem. A fiúk kedvelnek, azt hiszik, elérhetetlen vagyok, de egy idő után már ember legyen a talpán, aki kiigazodik rajtam:(
2011. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 TWIO ***** válasza:
Nekem tetszik. Egyedi, és kiforrott. Igazi jellem :).
2011. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Na,tessék.A legtöbb pasi is ezt gondolja róla,az egyik már a kezét is megkérte!!!!

De az nem baj nektek pasiknak,ha nem kell gyámolítani?Mert ő szinte legyűri a legtöbb pasit!

2011. ápr. 5. 18:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!