Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz ez alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz ez alapján?

Figyelt kérdés

2 hete találkozgatunk egy fiatal nővel. Elsőnél 2 teljes napot

töltöttünk együtt a napokban pedig 3 napot folyamatosan beszélünk. Utolsó nap azt mondta szeret. Illetve beszélgetünk picit és ezt írta.


Íme a helyesírásilag javított változat:


Te tényleg dili vagy, én nem csak erre gondoltam... Előttem nem kell keménynek mutatnod magad, szeretnék neked segíteni, szeretnélek támogatni.

Hát, perpillant két érzésem van: az egyik az, hogy félek, hogy elrontom, a másik pedig az, hogy tényleg nagyon boldog vagyok veled. Olyat váltottál ki belőlem, amit soha nem gondoltam volna, hogy ilyen is van.

Egy nagyon jó ember vagy, és tényleg nagyon büszke vagyok rád! Én szeretnék veled lenni nagyon sokáig, és szeretnélek boldoggá tenni, megadni azt, amire neked szükséged van.



ma 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Utolsó talinál 3 napot töltöttünk együtt. Bocsánat a helyes írásért
ma 17:03
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Megvan a csaj. Gerincre lehet vágni. Kb ennyit.

Szerintem ebbe meg se izzadtál.

Simaliba.

ma 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a csaj? Ha 20as évek eleje vagy még 20 sincs, gondold át ezeket a mondatokat.
ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az jön le belőle, hogy jól érzi magát veled és komolyan gondolja veled. De ezt elég egyértelműen le is írta, szóval mire fel ez a kérdés? Konkrétan mire vagy kíváncsi?
ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért? 22 éves én pedig 28
ma 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyenkor évente változnak a lányok, tapasztalatból mondom, minden évben más a gondolkodásmódjuk. És jó ha birják egy évig ezt... Persze mindig van kivétel, én most tapasztalatból beszélek, tuti van ellenpélda is. De nekem is voltak ilyen nők, ilyen korosztályban, és oriásit fordult a gondolkodásmódjuk akár hónapok alatt is.
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miről mit gondolok? Szeret e? Vagy lesz e ebből kapcsolat? Vagy dugna e veled?.

Ez a nő akar téged. Mit tudsz/akarsz ezzel kezdeni az már rajtad áll.

ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!