Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is b. romság ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is b. romság ez a kisugárzás-duma?

Figyelt kérdés

Van 1 haverom, jobban néz ki mint én, szinte ragadnak rá a nők. Én rám nem annyira (én sem vagyok azért olyan rossz kategória)...szóval jóval kevésbé. A jellemünk totál ellentétes. Kapott pár pofont az élettől, és elég negatív hozzáállású lett mindenhez, és ezt rendesen érezteti is, elég lehangoló tud lenni. Én többet kaptam (tudom, mert ismerem őt), mégis úgy vagyok vele, hogy nem kedvetlenít el, nem lettem ettől negatív, "fel a fejjel" élem meg minden napomat.

Mégis úgy veszem észre hogy ez az egész kisugárzás-szöveg egy hü*lyeség, mert azt látom, hogy a kinézet számít, a kisugárzást meg kb. le se sz.rja senki sem. Ha jól nézel ki, akkor teljesen mindegy milyen a hozzáállásod a dolgokhoz. Ha viszont kevésbé előnyösen, akkor bármilyen arc lehetsz, le se sz.rják.

Szerintem ez a "kisugárzás" egy jó nagy kamu szöveg.

Erről mi a véleményetek?


(ja és légyszi normális válaszokat, nem vagyok irigy a haveromra, és nyomi kocka sem vagyok, csak amíg neki x idő alatt van 10 nője, nekem addig csak 5)


2011. márc. 24. 10:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
mert van neki x6 bömöse, vagy slk mergája azé!!!!!!!!!!
2011. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nézz magadba kicsit! Azért nem hiszel a kisugárzás dumában, mert valószínűleg NEKED NINCS OLYANOD!

Szerintem a belsőddel inkább gondok lehetnek, mint a külsőddel (ezt vontam le a kérdésedből).

Ismerd és szeresd meg magad! Azután akarj csajozni, anélkül sok kudarc vár még rád! (És akár csak példa volt, akár nem ne a haverod dolgaihoz mérd magad...Ő egy tök más ember...felesleges összemérni 2 különböző embert)


Üdv, 22N

2011. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, h mindig a legjóképűbb pasinak van a legjobb "kisugárzása"...
2011. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
jah jogos!xd
2011. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Igen ez a kisugárzás dolog egy nagy baromság. A csajok csak azért mondják, mert nem akarják, hogy azt higgyék róluk, hogy felszínes idióták, akik csak a külsővel törődnek. Ha van egy srác, aki mondjuk szemüveges, alacsony, görbe hátú, beszédhibás, csúnya gennyes pattanások tarkítják az arcát, lehet, akármilyen kedves, udvarias, az életben nem fognak összejönni vele.

Hogy miért van kevésbé előnyös pasiknak jó nőjük? A pénz miatt. Ez a második dolog, amiről minden nő hazudik, hogy neki nem a lóvé számít és nem azért szeretik az illetőt.

2011. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyobb dicsőség, hogy hányat tartott meg...
2011. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Viszont ha eleve senki se akar összejönni vkivel, akkor megtartani se lehet senkit...
2011. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kornél ! te vagy az ? :D
2011. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

mah a csajok jó lepontoztak...XD

de csak azért mert tudják hogy igazam van...

ennyi

én írtam a nikolas kalapos majom bejegyzést

2011. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 szamóca. ***** válasza:

nikolasos bejegyzéses izé:

egyébként szerintem nem mondtál hülyeséget, a hiba ott van hogy médiaszereplőt ilyen témában nem ér felhozni:) őt nem azért szeretik a nők mert kisugárzása van, hanem mert úgy állítják be hogy van neki. egyszerűen sztárt csináltak belőle, jó pasit csináltak belőle. az emberek torkán a média bármit lenyom:) ha győzikét sztárként festenék le és nem egy seeggarcként, belé is szerelmes lenne minden második.

2011. márc. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!