Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisugárzás javítás? 20l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisugárzás javítás? 20l

Figyelt kérdés
Nem igazán alakul jól a szerelmi életem. Az emberek komolynak és visszahúzódónak tartanak. Viszont én valójában barátságosnak, kedvesnek és vidámnak tartom magam. És szeretném, ha ezt sugallnám a környezetem felé is. Gyakran tükörbe nézek és tényleg olyannak látom magam, mint aki mindjárt elbőgi magát :D pedig vidám vagyok. Tudom, sokat kéne mosolyognom, de hát most ha sétálok csak úgy és fülig ér a szám, az szerintem elég ijesztő :D Valahogy a szememmel kéne inkább mosolyogni, vagy nem tudom. Meg lehet ezt szerintetek tanulni? Ha, igen, hogyan?
2011. szept. 27. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez vagy van vagy nincs...de attol meg lehetsz tok jofej csaj..csak a megfelelo srac kell akinek igazan te kellesz aki mellett el tudod engedni magad es megnyilsz. lessz majd ott kisugarzas ne felj:))
2011. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pozitív gondolkodás, belső harmónia, ha ez meg van, látszani is fog rajtad :)
2011. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha semmilyen relax cuccal nem tudod elérni,kineziologust ajánlanék. a szem a élek tükre és hiába vagy a jelenben halál boldog ha a multadbol hordasz valamit. lehet észre se veszed.
2011. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kisugárzás/sugárzás... egy kutya. keress egy uránbányát, tölts el lent pár napot (kaját, innivalót vigyél) és hidd el feltűnőjelenség leszel ha feljössz :D
2011. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen megismernélek!

26F

Lehet nőket kéne kérdezgetned sminkelési technikákról hátha boldogabbá tudnak tenni....

Ha más nincs akkor át állsz a másik oldalra... :) És emós leszel...

2011. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tükörben próbálkozz a mosolygással!

Nem somolyogni ,hanem mosolyogni!!! :)

Nem muszály hogy fülig érjen a szád! :)

Elég csak egy kicsi kecses mosoly is,tudod amolyan zárt szájjal és ép hogy csak egy picit görbüljön...

De ha rám néznél tuti mosolyognál! :)Mármint ha az utcán találkoznánk és jó kedvem lenne...

2011. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem a nyíregyházi főiskolán tanulsz?

Van ott egy lány akire illik a leirasod amúgy a szeme gyönyörű elbűvölő ;)

2011. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!