Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mennyire fontos a kisugárzás? Fontosabb, mint a külső?

Figyelt kérdés
Egy rendezvényen néhány hete találkoztam egy sráccal. Több száz diák volt jelen, csinosabbnál csinosabb lányok, még is engem szúrt ki, azt mondta nem tudja megmagyarázni miért, talán a kisugárzásom miatt. Én nem vagyok éppen egy top modell alkat, ellentétben sok másik lánnyal, akik ott voltak, viszont nagyon szeretek nevetni, mosolyogni, pozitívan felfogni az élet dolgait. Rengetegszer átölelt, vagy csak megsimogatott, ami nagyon nagyon jól esett, és talán még inkább kedvemre való volt, hogy nem akart rögtön letámadni, letapizni. Lassan egy hónapja ismerjük egymást, sajnos csak párszor találkoztunk, és érzem a szikrát, működik köztünk a kémia :) mégsem történt még semmi komoly közöttünk, és ez annyira jó érzés valamiért! lényeg a lényeg a kérdésem az lenne, hogy számotokra mennyire fontos a külső? Fontosabb mint a kisugárzás? Mi kelti fel az érdeklődéseteket mielőtt úgy döntötök, hogy odamentek egy lányhoz?
2011. máj. 30. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Fontos a külső, ja. De lehet csak annyi van, hogy nem a topmodell kinézetű lányok tetszenek neki. Mint ahogy nekem se.
2011. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:
21%
Mi az a kisugárzás? Fluoreszkál a bőröd?
2011. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy jó kérdés. Olyan könnyen írják le egyesek, hogy "kisugárzás", aztán ez nagyjából azt jelenti, hogy bejössz-e valakinek vagy nem.
2011. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam pl a kisugárzás dönt. Ha ehhez csak nagyjából passzol a külső, akkor bejövős. :) Csomó olyan lány tetszett már meg, hogy mások nem értették, miért tetszik annyira. :D Szóval szeretem a mosolygós, kommunikatív lányokat, akikkel lehet viccelődni, jókat beszélgetni, vagy egyezik az érdeklődési körünk (ill ha nem egyezik, mégis el tudunk beszélgetni róla). Ehhez képest a külső másodlagos, persze nem elhanyagolható.

Vannak, akiken látszik az igénytelenség. És itt nem csak az ápolatlanságra gondolok... mert szerintem az sem "ad magára", aki pl. igénytelenül kövér. Látszik rajta, hogy nem mozog mert nincs kedve, viszont nincs akaratereje leküzdeni a kajálási+nassolási vágyat, és a sport megerőltetéseit. Egy ilyen csajból azt se nézem ki, hogy más, lényegibb dologban "megerőltesse" magát (önismeret, tényleges cselekedetek, stb). Mert az élet nem habostorta, Pelikán elvtárs! :D

2011. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal előbb tetszik meg egy olyan fiú/lány (azért írom mindkettőt mert a szimpátia is így alakul ki bennem), hogy ha van benne valami plusz. Én fűszernek hívom. Nem sima, nem sós, hanem kifejezetten fűszeres személyek. És van, hogy valakit szépnek vagy jóképűnek találok, mégsem érzem azt a fűszert. Az adja meg a varázsát. :D
2011. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy csinos, szép arcú lány beindít dolgokat. Aztán mikor a közelébe kerülök és vagy nem képes normálisan kommunikálni, vagy meg akar dolgoztatni, akkor hagyom a fenébe. (Ha csak zárkózott, akkor megoldom a problémát.) Undorodva elmegyek a buliból.

Viszont a közvetlen, mosolygós lányok... Ők megengedheti maguknak, hogy ne legyen tökéletes alakjuk, mert így is sokkal vonzóbbak.

2011. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oké, nem tartom magamat kifejezetten rondának, de az a műkörmös, szétvasalt hajú, három kiló vakolatos, tipikus "mai srácoknak bejövős" csaj sem vagyok, és éppen ezért az sem jellemző, hogy százas nagyságrendű tömegből pont rajtam akad meg egy igen jó lelkű, jó testű srác tekintete.

Mit jelent a kisugárzás... Ránézel valakire, és persze a külsejét látod, de nem azt figyeled ahogy kinéz (hmm mekkora mellei van, jó a s*gge stb), hanem amit úgymond "közvetít"... lehet az vidámság, lehangoltság, lekezelőség, bármi. A válaszolók többsége értette mit értek kisugárzás alatt, kétlem hogy "külföldiül" beszélnék. Szerintem az, hogy bejössz-e valakinek az ennél kicsit összetettebb, de a kisugárzás is lehet egy olyan dolog, ami eltántorít, avagy éppen mágnesként vonz, igen. A hasznos válaszokat köszönöm, jó volt olvasni őket! :)

2011. máj. 30. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:

"Oké, nem tartom magamat kifejezetten rondának, de az a műkörmös, szétvasalt hajú, három kiló vakolatos, tipikus "mai srácoknak bejövős" csaj sem vagyok"


Na igen , az ilyen csajokat max megnézi a legtöbb fiú , de a normális csajhoz megyünk oda elöbb .

Legalábbis én és jópár haverom így vagyunk vele :)

24/f

2011. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!