Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is b. romság ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is b. romság ez a kisugárzás-duma?

Figyelt kérdés

Van 1 haverom, jobban néz ki mint én, szinte ragadnak rá a nők. Én rám nem annyira (én sem vagyok azért olyan rossz kategória)...szóval jóval kevésbé. A jellemünk totál ellentétes. Kapott pár pofont az élettől, és elég negatív hozzáállású lett mindenhez, és ezt rendesen érezteti is, elég lehangoló tud lenni. Én többet kaptam (tudom, mert ismerem őt), mégis úgy vagyok vele, hogy nem kedvetlenít el, nem lettem ettől negatív, "fel a fejjel" élem meg minden napomat.

Mégis úgy veszem észre hogy ez az egész kisugárzás-szöveg egy hü*lyeség, mert azt látom, hogy a kinézet számít, a kisugárzást meg kb. le se sz.rja senki sem. Ha jól nézel ki, akkor teljesen mindegy milyen a hozzáállásod a dolgokhoz. Ha viszont kevésbé előnyösen, akkor bármilyen arc lehetsz, le se sz.rják.

Szerintem ez a "kisugárzás" egy jó nagy kamu szöveg.

Erről mi a véleményetek?


(ja és légyszi normális válaszokat, nem vagyok irigy a haveromra, és nyomi kocka sem vagyok, csak amíg neki x idő alatt van 10 nője, nekem addig csak 5)


2011. márc. 24. 10:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel mennyire vagy helyes, de ez alapján nekem nem kellenél.


A kisugárzás igenis fontos. Talán te nem viselkedsz úgy a lányokkal, ahogy a barátod. Amúgy is, nem elég neked ennyi lány? Mennyit akarsz még?

2011. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

No igen, DE!

Gondolj bele... Az dicsőség ha neki több nője van x idő alatt? Ha kapott már pofonokat, akkor lehet, hogy több nőnél próbálkozik, és több is küldi el egy csók vagy egy d*gás utána jófenébe... És valószínűleg ez rosszul esik neki, 1szó mint száz, szerintem ennek ellenére ő szarabbul érzi magát.

2011. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten számít a külső is persze, de nekem lehetne akármilyen jó srác az illető, ha csak sajnáltatni tudja magát, akkor az első találka utána elköszönök tőle, és többet nem is találkozunk. Ugyanígy, ha fel akar vágni valamivel, vagy ha egy témát szajkóz folyamatosan (mondjuk edzés), és semmi másról nem lehet vele beszélgetni. Számomra nagyon is fontos a kisugárzás. Csak hogy egy példát említsek, egyik évfolyam társam eddig fel sem tűnt az egyetemen, de mostanában ha találkozunk, mindig mosolyog rám, avagy vigyorog, és így akaratlanul is vissza vigyorgok rá. Nem csinált lényegében semmit még is azonnal felkeltette a figyelmemet és ezáltal az érdeklődésemet is! Sokkal szívesebben beszélgetek/ismerkedek egy olyan sráccal, akiből sugárzik az életkedv, az élni akarás, a nyitottság, akivel lehet mindenről beszélgetni, mint egy depressziós egyénnel, aki csak a maga problémájával van elfoglalva!

Hozzáteszem én is folyamatosan vigyorgok, akkor is ha mélyen belül éppen nagyon fáj valami. Én így érzem jól magam, így vagyok én, én... eddig pedig csak jó visszajelzéseket kaptam a vidámságomról, a srácok szerint vonzó! :)

2011. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ma 10:44


elolvastad a kérdést? én vagyok a rondábbik! ezek után nem értem a reakciódat.....



a haverom lehet h sz.rabbul érzi magát, de ez nekem nem jó, senki nem olvasta el a zárójeles részt??



amúgy nem értem mit nem értetek, nem a haverom meg rólam van szó, nehéz felfogni? ez csak egy példa volt amin keresztül akartam érzékeltetni, h sztem hülyeség amikor a kisugárzásról papolnak



najó, bízom benne hogy normális válaszok is jönnek azért, olyanoktól akik elolvasták rendesen a szöveget és értelmezni is tudták

2011. márc. 24. 10:49
 5/20 szamóca. ***** válasza:
90%
hát én általában semmi ilyenbe nem hiszek, én vagyok az aki még a szerelmet és kétségbevonja:D de a kisugárzás létező dolog. inkább attitűd, mint kisugárzás. viszont ez nem jelenti hogy neked jobb lenne a kisugárzásod. szerintem nem sok köze van az életszemlélethez, esetleg az önbizalomhoz, de még ahhoz se mindig. egyszerűen van néhány ember, aki kimerevített képként csúnya, de ahogy életben látod gyönyörűnek tűnik. ahogy beszél ahogy mozog...
2011. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Szerintem nem kamu szöveg, hogy a kisugárzásod is tudja vonzani a másik nemet, és az is nagyon sokat számít. Az a nem mindegy, hogy mit értünk kisugárzás alatt.


Ahogyan én értelmezem a "kisugárzás"-t, ez egy teljesen szubjektív dolog, amit minden ember másképpen érzékelhet kicsit veled kapcsolatban, attól függően, hogy kinek, mi tetszik igazán.


Írok példát is. Az előző barátom mindenki szerint egy teljesen átlagos külsejű srác, viszont az én szemem külsőre 10/10 volt már az első találkozáskor is, és még mindig így gondolom. Számomra olyan kedvesség áradt belőle, és olyan otthonosan éreztem magam mellette már a legelső találkozásainkon is, hogy teljesen belehabarodtam.


Most (annak a kapcsolatnak sajnos már vége) randizgattam egy férfival, aki arcra nagyon helyes. Mások szerint is az, és mondják is, hogy jóval szimpatikusabb ábrázata van, mint a volt barátomnak. Nekem mégsem tetszik ez a férfi (már abba is maradtak a talik), hiába nagyon helyes az "objektív" szememmel. Nem tetszik, mert nem érzek benne semmit, ami vonzana, külső ide, vagy oda. És hogy mi az, ami hiányzik? ... Talán épp az a bizonyos kisugárzás:), de ebben is mindenkit más fog meg.


L, 23

2011. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

A valóság az hogy nem baromság, mert a csajok rengeteg mindent erre fognak.

Pl. takács nikolas.

Se kidolgozott test, se hűdenagy jóképűség (kopasz átlagos gyerek, mindig kalapban), sokak szerint a hangja se nagy szám. ÉS mégis sok száz csaj csorgatja rá a nyálát, merthogy "van kisugárzása".....

Csak az a baj, hogy b*szhatja a kisugárzását, ha egy 15 éves srác péppé veri a discoban, és lenyúlja a barátnőét.

Nem értem a nőket komolyan mondom.

Én nemtagadom, kicsit nagyképű vagyok, az már más kérdés hogy van-e mire, de kondizok, nézek ki valahogy, és azért nem verne össze az első jött-ment.

Ennek ellenére a csajoknak pont az én ellentétem kell tehát a nikolas féle "van kisugárzásúak"

2011. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet az állításoddal. Én sem vagyok a legjobb pasi(persze szarul sem nézek ki..), mégis sokszor hatottam a lányokra a kisugárzásommal. Csak az a lényeg hogy értsd meg őket, tudj valük beszélgetni, és akkor inkább te fogsz nekik kelleni, mint egy olyan aki ugyan jobban néz ki nálad, de nem képes ezekre. Amúgy fordított esetben is tudok példát mondani, találkoztam már énis olyan nővel, akinek a kisugárzása annyira megfogott, hogy jobban bejött nekem sokkal, mint nála külsőleg jobban kinéző lányok.
2011. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyetértek veled. Kisugárzás, mint olyan, nem létezik. A nőknek csak a külső számít, és aki ezt nem hajlandó elismerni, az jön a "kisugárzás" dumával.
2011. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

11.13

Baromság. Miért van annyi marhára nem a legjobb kinézetű f@szinak bomba nője?

2011. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!