Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Iszonyatosan bejön az edzőm... úgy veszem észre én is bejövök neki,és vissza is hallottam már hogy mondta hogy jó csaj vagyok..de nekem ez kevés..ö nem kezdeményezhet mivel az edzőm én meg megbolondulok érte...nem tudom mit tegyek...maradjon meg álomnak vagy lépjek...

NORMÁLIS VÁLASZOKAT LÉGYSZI


2011. márc. 12. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:)


Persze szerintem lépj nyugodtan, utalgass rá, hogy neked nagyon is bejön:)

Kérdezd meg nem-e lenne kedve esetleg egyik nap meginni valamit, sétálni vagy valami:)

És ott is tudsz utalgatni a "dologra".

Sok sikert:)


14/L

2011. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a baj a következő:

van egy kis korkülönbség... nem is kicsi..

de mégis ugy érzem hogy lehetne valami csak ö nem léphet mert az edzőm...és ezért nem léphet velem semmiféle kapcsolatba...gondolom én...egyébként 15 éves vagyok és ahogy néz rám meg minden...szétolvadok...és mindig közelebb áll hozzám mint a többi lányhoz mindig velem vicelödik olyan dolgokkal hogy pl :mozgasd a csípőd előre hátra..tudod ahogy kell! és elmosolyodik és szemembe néz közbe nincs rajta póló és ugy áll hogy az összes izma feszít uuuuuuu...

2011. márc. 12. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
az edződ hányéves?:)
2011. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
25
2011. márc. 13. 07:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!