Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el az "érzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el az "érzelmek nélküli testi kapcsolatot"?

Figyelt kérdés

Ennyire sok konzervatív, prűd ember lenne?

Barátaim között is vannak akik így gondolkodnak, de nem igazán tudtam megérteni. Egy értelmes vitának hasznát vélném ezen a fórumon.

20ff


2011. márc. 2. 22:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:
Hát alap hogy :)
2011. márc. 6. 19:42
 62/63 anonim ***** válasza:

Még annyi eszembe jutott, hogy szerintem azok, akik szinte bárkivel lefeküdnének érzelem nélkül, szerintem nagyobb arányban képesek hűtlenséget elkövetni - persze az én logikám szerint. Mert aki szerelmes, az csak egy emberrel van együtt, és fontosabbnak érzi a szerelmet, mint magát az aktust. Akinek meg a szex fontosabb (akár érzelem nélküli, akár nem), annak szinte mindegy, hogy ki van a másik oldalon, mert magának akarja a legjobbat (a szerelmes pedig a másik félnek).


De ha nem így van, akkor javítsatok ki.:)


19/L

2011. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 A kérdező kommentje:
lehet, hogy így van. de én idősebb és bölcsebb emberek élettapasztalatából és történeteiből kiokulva nem ringatom magam álbiztonságba, minthogy ha valakit megszeretnék, és ő viszont szeretne, akkor nem csalna meg előbb utóbb, és hasonlók :)
2011. márc. 7. 17:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!