Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el az "érzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el az "érzelmek nélküli testi kapcsolatot"?

Figyelt kérdés

Ennyire sok konzervatív, prűd ember lenne?

Barátaim között is vannak akik így gondolkodnak, de nem igazán tudtam megérteni. Egy értelmes vitának hasznát vélném ezen a fórumon.

20ff


2011. márc. 2. 22:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 Moszuke ***** válasza:

23/f voltam.

és az érzelmek pártján állok.. ha mondhatok ilyet:D

2011. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:

még ott álsz:)

36f

2011. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:

és nem arról beszélek hogy minden nap mást,ne tessék kifordítani az ember szavait.

de ha meglátok egy jó nőt, aki tetszik, és ő is benne van, akkor miért ne. aztán lehet abbol még szerelem, ennyi.

36f

2011. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:

na lesznek itt érdekes dolgok, - már vannak!

"lelájkoltam" mindenkit :)

Moszuke - érdekes, tisztelelem amit gondolsz! részemről elég húzós volt mire a vibrálástól eljutottam a normálisan kontrollálható állapotig, bevallom volt nagyon diszkomfortos, üresség érzésel teli időszak is, de abszolút nem érzem hiányát a nagy "tűznek"

36F, kor előrehaladtával fordítva változik a testiség és az érzelmek viszonya --> úgy érted "lenyugszik" az ember, vagy rájön, hogy nincs igaz szerelem?

ismerek mindkettőre nálam idősebb, tapasztalt férfiembert :)

2011. márc. 2. 23:41
 25/63 A kérdező kommentje:

@36f - közben értelmeztem miket írtál, megvan :)

szívesen írnám, hogy sajnálom. de komolyan jobb örülnék egy világnak, ahol 36 évesen nem ezt írod.

de ez az élet (azt nem akartam írni, hogy ez a valóság, mert az sok embernek igencsak szubjektív, és egy álomvilágban élnek, megjegyzem igen boldogan:)

2011. márc. 2. 23:49
 26/63 anonim ***** válasza:
A magyar nyelv nagyon értelemtükröző. Elgondolkodtál, hogy miért pont SZERETkezésnek hívjuk a szexet?
2011. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:

nem.

de makacsul ragaszkodnék hozzá, hogy azzal van összefüggésben, hogy SZERETjük csinálni.

2011. márc. 3. 00:10
 28/63 Moszuke ***** válasza:

néha van pillanat amikor visszasírom a régi érzelmek nélküli korszakomat:),

de tisztába vagyok vele, hogy ha nem nyitok érzelmileg a világ felé akkor most a párom sem lenne meg.


és az ember társas lény. (még te is)

én nem csak egy megdugható testre mint "partnerre" vágyom hanem mint lélekre is... egy ember akit szeretek és tudom-érzem, hogy ő is így érez irántam.

így meglehet öregedni:)


"biztos" vagyok benne, hogy ha lenne vki aki betöltené a szeretet éhségedet akkor te is másképp látnád a világot.

vagy lehet rosszul sejtem és totál boldog vagy, nincsenek benned elnyomva semmiféle szeretet iránti vágyak, totál rendbe van a kapcsolatod az ősökkel, barátokkal stb.:)

én most csak magamból indultam ki.

ha minden rendben, akkor tudod mi az és érzed és kapod is

a feltétel nélküli szeretet valaki(k)től, a törődést, érzed, hogy fontos vagy valaki(k)nek.


nekem van időszakom amikor fullra kivagyok éhezve arra, hogy érezzem, hogy vki "szeret", (épp a minap volt ilyen) hogy vkinek fontos vagyok, vki gondol rám bla-bla..


nem értelek... te sosem érzel így?:)

én régebben úgy védekeztem a szeretet éhségem ellen, hogy "bezárkóztam", nem törődtem a világgal.. aztán jött egy lány akiből barát lett... aki szeretet, bizalmat, elismerést, fontosság érzetet sugárzott. ez volt az ami előhozta belőlem az érzelgős énemet ami el volt nyomva.


a te szeretet éhséged betölti egy üres test amit meghúzol?

minden ember a szeretetre vágyik..(te is) olyan nincs, hogy nem.

akkor te ezt a szeretet máshonnét kapod meg.. ezért vagy ilyen szabados felfogású a szexualitással? vagy neked elég az "üres" szex?

vagy szimplán éretlen tini, lázadó, akármi felfogásod lenne? na ezt nem hinném:)


kíváncsi vagyok, hogy a szeretet honnét kapod meg ha nem a "párjaidtól". hiszen érzelmek nélküli szex csak önámítás. nem?


vagy bele sem gondolsz, hogy neked a szeretetre, fontosság érzetre szükséged lenne?

érzed te, hogy szeret valaki téged? de nem csak érdekből.. hanem feltétlen nélkül, hogy vkinek mindig fontos vagy, vki vár rád, vki gondol rád... valaki aki feltölti a szeretet tartájod?:)


vagy csak te is elnyomod ezeket az fájdalmas hiány érzéseket mint én tettem annó?

nem nagyon látom tisztán még, hogy miért gondolod így a dolgokat, ahogy..o.O

2011. márc. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert a sok idillikusan gondolkodó hülye nem toleráns másokkal szemben!

Az hogy síkok felfogni a lényeget egy dolog, de hogy mi a francért kell akkor még ellen kampányba is fogni azt nem értem!


A testiség legalább annyira szép és jó mint a szerelem. Ne hagyja ki senki!

2011. márc. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vélekedek az egyik korábbi hozzászólóval. Nem vetem meg, ha valakinek ilyesmire van igénye, amennyiben megválogatja a partnereit és védekezik (lássuk be, hogy azért nem egészséges minden este mással összefeküdni óvszer nélkül).

Ennek ellenére, én nem lennék képes ilyesmire. Volt már tartós kapcsolatom, ahol "csak" szerettem a másikat és ragaszkodtam hozzá, hát össze sem hasonlítható az akkori szexuális életem azzal, mikor igazán szerelmes voltam. Ég és föld volt a kettő, és gondolom nem kell mondanom, hogy a szerelem javára =)

Persze, nem mindenki ilyen, van akinek érzelmek nélkül is lélegzetelállító a szex és utána remegő tagokkal tér magához... Néha irigylem az ilyen embereket, néha nem.

20/l

2011. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!