Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki kibeszélné velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki kibeszélné velem a szerelmi életét?

Figyelt kérdés

én is segítek, te is segíts...

14/l


2011. febr. 3. 22:33
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
De amúgy miért ő csókolja meg? Bolondítsad ameddig tudod, és ha egyszercsak megcsókol és látja h neked is jó, akkor ilyen nagyonnagy faszagyereknek fogja magát tartani :-D
2011. febr. 6. 15:14
 42/49 Tomika90 ***** válasza:
na ezaz a bolondítás nem jó dolog...engem földhöz tud verni nagyon :D és utána lehez az cameron diaz akkor már leszernám hogy néz ki mert akkor elárul valamit a természetésől.Amugy ki irja elő hogy a fiu csókoljon először?:D fogalmad sincsm ilyen nyomás van egy srácon aki akar valamit de nem meri...rossz érzés ám ha ott van előtted és ő csak bolondít de neked nincs bátorságod arra hogy lekapd...ezekbe a dolgokba a lánynak is partnernek kell lennie
2011. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Na szép, kibeszélitek a szerelmi életemet. :'D


Amúgy ma sem tettem olyasmit, amiben egyelőre nem vagyok 100%-ig biztos, hogy örülne neki, de ma annyira nem is kerültünk közel egymáshoz.

Puszit adtam neki, ilyenkor dübög a fejemben, hogy "csókold meg, csókold meg!". XD

De holnap reggel igyekszem kicsit megerőltetni magam. :D


Amúgy azt már kitapasztaltam, hogy a férfiak buták. Most ezt nem azért mondom, mert emancipunci vagyok, de a pasik nem értenek a "jelekből". Ha kedves vagy vele, ha nézed, mosolyogsz rá, ha feltűnően bámulod, és bambán vigyorogsz, az sem tűnik fel nekik. Csak az jut el az agyukig, ha odamegyek hozzájuk azzal, tetemes mennyiségű elfogyasztott ital hatása alatt, hogy "figy, nagyon tetszel nekem, szerintem egy iszonyú szexi pasi vagy...". Nem kamu, eddigi tapasztalataim ezt igazolják. :D

2011. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 Tomika90 ***** válasza:
az a gond hogy velem is milióan voltak kedvesek és láss csodát, azthittem jeleket sugároz és mégsem...maradjunk barátok szöveg :D tényleg erőltesd meg magad mert lecsap rá valaki más :D
2011. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Amúgy te nem azt mondtad, hogy egy reménytelenül szar kapcsolatod van? Ehhez képest a hétvégét a csajodnál töltötted. :)


Amúgy kösziii a tanácsokat, már meg is fogadom egyszer. :D

2011. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 Tomika90 ***** válasza:
na álj, ami szar benne az a rengeteg vita...de egyenlőre még együtt vagyunk...kis piperkőcök vagytok :D sosem fogtok kezdeményezni?
2011. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Jójó, értem én, sok a vita. De hát az minden kapcsolatban van. ^^


Nem vagyok piperkőc! :p

De majd áááh, holnap muszáj, mert meghalok, hogyha nincs a közelemben. :D

Csak attól félek, hogyha megcsókolom, akkor az egész város erről beszélne. Főleg, ha a srác lekoptatna. Szóval leginkább a visszautasítástól félek, de azért az is mérvadó, hogy sokan kinéznének. Az igaz, hogy minden csoda 3 napig tart, de az a nap elég fos lenne.

2011. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

hát jól elvitázgattok itt:P

de akármit mondtok is, szerintem nem a lánynak kell stresszelnie magát, h megcsókolja a fiút.

2011. febr. 7. 23:34
 49/49 A kérdező kommentje:

én annak örülnék, ha végre összeszednénk magunkat mi is,

mert.. tényleg nagyon vonzódunk egymáshoz, de az egy dolog hogy én viselkedek gyerekesen. Ő IS! és ez így elég bajos páros:P de majd "kitanítjuk" egymást.

annyira birom mikor nevet:DDD

2011. febr. 7. 23:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!