Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki kibeszélné velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki kibeszélné velem a szerelmi életét?

Figyelt kérdés

én is segítek, te is segíts...

14/l


2011. febr. 3. 22:33
1 2 3 4 5
 1/49 Tomika90 ***** válasza:
Na én tudok sztorizni, mesélj csak;) 20 vagyok fiu reménytelenül szar kapcsolatba
2011. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

oh..

hát neked legalább volt kapcsolatod:P

én most úgy vagyok, hogy nagyon vonzódok egy sráchoz, akinek van bnője.. 3 hónapja. és állítólag nagyon szeretik egymást. bár elég nagy csajozós a srác, szóval nem szabadna bízom benne, ha kikezdene velem. tehát ez reménytelen. nekem mégis kell..

de mivel fékezhetetlen vágy van bennem, hogy legyen valakim.. itt van még az osztálytársam, aki hogy úgymondjam kibszott jópasi! (tehát ha csúnyán fogalmaznék azt mondanám h ő egy erős 11es, én meg.. 8.) bár ahogy észrevettem neki tetszek. külsőre mindenképpen, és amilyen jófej, néha még beszélgetni is próbált velem... de én olyan rosszfej voltam.. hogy a helyében hagynám az egészet, mert kis hülye kiscsaj vagyok.

tudom ez most úgy tűnik teljesen visszahozató, meg tetszek neki, meg hát ő is nekem.. de ő is olyan.. hogy annyi lány szereti, ő meg a lányokat.. és nem fog csak velem lenni állandóan, megvan neki az a 25 barátnője, akikkel tök jól elvan... csak mégis mikor rámnéz úgy érzem csak én kellek neki. és olyan rossz rádöbbenni, hogy ez csak egy kis gesztus

2011. febr. 3. 22:41
 3/49 Tomika90 ***** válasza:
hmm ne dőlj be ez addig van így mig nem csatlakozol ahoz a 25 fős háremébe :D a szépekkel vigyázz mert pofára esel ezt tutira mondom...csak esetembe forditva mert én a szép lányokkal:D bár kinek mi...
2011. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

meg ha már kérdéseket kell feltenni, mit csináljak, hogy.. igazán tetszek neki? ne úgy, hogy néha rámnéz..

és mikor tesiórán meglátta a hasam zavarba jött ^^hát milyen aranyos már ez.. vagy mit kéne gondolnom?

a bnőmre is féltékeny vagyok mert, ő is eléggé nagyon jócsaj. és vele is kb annyit beszél mint velem..

2011. febr. 3. 22:45
 5/49 A kérdező kommentje:
hogy? ha "csatlakozok" akkor lesz mi?
2011. febr. 3. 22:45
 6/49 A kérdező kommentje:
vagy mondd te, a tiédet:P
2011. febr. 3. 22:48
 7/49 Tomika90 ***** válasza:
Ha csatlakozol nem jutsz hozzá közelebb sose kapod meg és csak utálni fogjátok egymást a 25 lánnyal...keress mást szerintem.Nekem prilisba hogy 2éve tart de nem hiszem hogy érdekel:D rengeteg veszekedés féltékenykedés...sok teendő kevés találkozás és utálja a családom minden tagját mellesleg önző...röviden
2011. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

hát.. ahogy te is mondtad:

keress mást:D

2011. febr. 3. 22:53
 9/49 anonim ***** válasza:

De jó, én is jöhetek? :D

Van egy srác, aki velem elképesztően figyelmes. Érdeklődik olykor a hogylétem felől, ma adott csokit. Azt hittem, ott halok meg, amikor rám nézett, felém nyújtotta a csokiját, és megkérdezte: "Kéred?" Olyan eszméletlenül aranyos volt, hogy legszívesebben össze vissza csókoltam volna. ^^

És meg is ölelt, új szokása, hogy ölelget. Mindig rajtam marad az illata, és az olyan jó érzés.

Ma olyan szorosan öleltem meg, hogy megjegyezte, hogy össze fogom roppantani a csontjait. De olyan jó volt.

Imádom. :)

Szeretnék én is valamivel kedveskedni neki, csak fogalmam sincs, hogy mivel. Majd legfeljebb veszek hajnalban valami kaját, és adok neki. ^^

Jaj, annyira kedves.

2011. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Tomika90 ***** válasza:
Háhh tündérek vagytok:D olvadoztok ilyen apróságoktól...Ezaz amikor a külső dominál és még nem éltél vele éveket :D
2011. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!