Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki kibeszélné velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki kibeszélné velem a szerelmi életét?

Figyelt kérdés

én is segítek, te is segíts...

14/l


2011. febr. 3. 22:33
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Borsó, próbálkozz egy kakaós csigával. Nekem bejönne :)
2011. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 Tomika90 ***** válasza:
a barátnőm engem egy jó pörivel megfűz...de játszik még a fasírt is :D na meg lángos, jah meg a szex ;)
2011. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:

Jaj naa, most ez halálosan komoly volt. :D

Nem kell kinevetni. :D

De amúgy kakaóscsiga nem rossz ötlet. Köszi.


Csak az tűnt fel, hogy nagyon figyelmes, és kedves. Nem rég óta ismerem, meg eddig nem is nagyon kedveltem, most már nagyon kedvelem.

Csak úgy odajön azzal, hogy: "Szia, hogy vagy?" Hát nem zabálnivaló?

2011. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:

Amúgy is a férfiak szívéhez a gyomrukon keresztül vezet az út, úgyhogy csend legyen! :D

Vajon miért lettem borsófőzelék...

2011. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 Tomika90 ***** válasza:
én ha visszapörgethetnék csak 6 évet az életemből mindent másképp csináltam volna...félénk voltam és vagyok is, ha látnám 1 lányon hogy nézeget és sejteném hogy bejövök neki nem szaroznék 1 percig sem...megsem álnék az ágyig...persze ez is szitu függő.Póráld ki hogy amikor reggel puszit adsz neki nem az arcára nyomod hanem szimplán lekapod no?
2011. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:

Nem szoktam puszival köszönteni. Akkor előbb megpróbálom simán a puszit. Aztán majd ki tudja.


Hát én nem akarom letámadni, hogy meg sem állok az ágyig, én szeretem húzni, csűrni csavarni az ilyen szerelmi dolgokat, bonyolítani, hogy aztán még jobb legyen, ha együtt leszünk.

2011. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 Tomika90 ***** válasza:
Na de tényleg próbáld ki, adj neki puszit, ott majd eldől hogy gondolja a dolgot, de szájra add oké?:D
2011. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

Most komolyan menjek oda hozzá, és csókoljam meg? o__O

Ez nem túl nyomulós?

2011. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 Tomika90 ***** válasza:
na jó próbáld meg úgy alakítani a helyzetet mintha csak arcra akarnád adni de véletlenül félrecsúszott szájra...szerintem megoldható:)
2011. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Vagy mondjuk úgy, hogy pont a szája mellé, legközelebb meg kicsit érjek hozzá a szájához? Telibecsókolni nem lehet véletlenül. :D

Pedig úgy megtenném...

2011. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!