Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki kibeszélné velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki kibeszélné velem a szerelmi életét?

Figyelt kérdés

én is segítek, te is segíts...

14/l


2011. febr. 3. 22:33
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Nem csókoltam meg! :)

De arcra adtam puszit, és olyan jó illata volt. :D Vigyorgott közben, mint akinek nincs ki mind a 4 kereke. :)

Kaját elfelejtettem reggel venni, de legközelebb szerintem veszek valamit, és ő lesz az első, és egyetlen, akinek adok belőle. Olyan édes. ^^

2011. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:

oolyan édes vagy, ahogy áradozol a srácról.. :DDD

Nekem lassan egy éve barátom van, de még mindig uolyan, mint az elején, szerelem, szenvedély.. imádjuk egymást..

sok sikert a sráchoz, remélem összejön :) ha tényleg ilyen cukorfalat, mint amilyennek elmondod, akk valóban megérdemelnéd :)

2011. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

:D:D

Meg egész nap engem bámult. :D Elmegy mellettem, és néz, utána fordulok, ő is megfordul, összetalálkozik a tekintetünk. :)

Tündéri ^^

Meg néha bohóckodik, és mindig nevetek rajta, ma is, nem nyitottam ki neki a szekrényt, erre elkezdett ilyen sértődős, szemöldök-összehúzós fejet vágni, és olyan komikus volt, hogy nem tudtam megállni, hogy ne szakadjon ki belőlem a röhögés. :D


Lehet, áradozásnak tűnik, de azt hiszem, odavagyok érte, úgyhogy ez tök normális. ^^

2011. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Na ez akkor már tök jóóóóóóóóóó:D

mindjárt itt a valentinnap, addigra megebeszélhettek valami csókra alkalmas programot:P

velem ma az volt, hogy... igazából ugyanaz mit eddig:D ő közeledne felém. nagyon aranyos is... olyan lehet mint a te "leendő barátod" csak az enyém olyan védelmező típus.. meg nagyon jófej.. de én még mindig nem tudok vele beszélni! ennyire éretlen lennék? ahogy mélyen a szemembe néz azokkal a gyönyörű kék szemekkel... nem tudok nem zavarba jönni. és olyanhalkan bírok megszólalni, h azt meg se hallja. vagy nemtom.

szerintetek nem unja még ezt a "totyorgást"? nem akarom, hogy kiábránduljon belőlem...

2011. febr. 4. 21:49
 35/49 anonim ***** válasza:

De édes. :)

Bátorság, természetes, hogy zavarba jössz. Próbálj meg kicsit természetesebb lenni vele. Amúgy velem is ez van. :D Meglátok egy jó csávót, kiejtem azt, ami a kezemben van, nekimegyek az ajtónak... Nem vicc! :D Szerinted ez mennyire szánalmas? XD


De már kicsit megtanultam uralkodni ezeken, bár a múltkor beszélgettem egy sráccal, és nem bírtam a szemébe nézni, mert nagyon zavarba jöttem, habogtam össze-vissza mint egy 13 éves. :D Full idiótának nézett, ráadásul lényegében nem mondtam semmit.

2011. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Húú, nem tudom, lehet, hogy hétfőn elkapom, és megerőszakolom. 8) XD

Az biztos, hogy puszival fogom köszönteni reggel, lehet, hogy meg is ölelem majd. Megfogjam a fenekét? :p

2011. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Tomika90 ***** válasza:
Na itt is vagyok:D látom "haladtok".Bátorság, az csak előrelendíti a dolgot.Ne a seggét taperol hanem kapd le végre...utána meg meg már no problem.A kedves kérdezőnek meg üzenem hogy csak nyugodtan menj oda hozzá és mondj bármit...próbálj észnél maradni és akkor tudtok beszélgetni.Amúgy hány évesek vagytok?Csak hogy a tanácsaimmal meddig szabad elmenni mert később akkor nem dumálok szexről stb ha még fiatalok vagytok:D
2011. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Lesmárolni nem fogom csak úgy. De az szerintem vicces, ha megfogom. ^^

Hát koromat nem árulom el. :D

Szexszel kapcsolatban nem kellenek tanácsok. :)

2011. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 Tomika90 ***** válasza:
Hát neharagudj már :D neked melyik esik jobban?Ha megcsókolnak vagy csak taperolják a popód?:D csináld azt amit kívánsz.Tetszik a szája és csókolóznál?Hajrá, tedd meg ő nem fog ellenkezni az tuti...Ezzel azt fogod elérni hogy többet fogtok ezután csókolózni.1 szer kell bátorságot gyüjtened utána meg már simán megy.
2011. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 Tomika90 ***** válasza:
na de ha láttatlanba leirod a korod abból nincs gond.léccike
2011. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!