Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki kibeszélné velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki kibeszélné velem a szerelmi életét?

Figyelt kérdés

én is segítek, te is segíts...

14/l


2011. febr. 3. 22:33
1 2 3 4 5
 21/49 Tomika90 ***** válasza:
Na jó látom nem fogsz nyomulni...:D pedig szerintem nem lenne ellenére :D normáls puszival köszönjetek reggel, 2 őt arcra és mondjuk amikor búcsuztok akkor elcsúszik. nos? milyen az ötlet?:D
2011. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

jajj én csak irigyellek..

te nem viselkedsz előtte szánalmasan:P

vagy nem tudom. talán most én is "csűröm csavarom" a dolgokat köztünk, hogy egyszer így hülyén viselkedek, másdzor tök zavarba jövök, meg se hallom ha köszön mikor mögöttem jön...

és arról nem is beszélve, hogy szerintem teljesen kijátszottam, hogy egyáltalán nem tetszik nekem. azóta kicsit visszafogott a kedvességéből irántam. mert mikor a közelemben van alig tudok megszólalni. de ő jönne beszélgetni... meg az lehetséges, hogy a bnőmön keresztül akar kezdeni vmit?

2011. febr. 3. 23:38
 23/49 Tomika90 ***** válasza:
Ha megkörnyékezi a barátnőd és tudod hogy be is jössz neki akkor 100 hogy rajta keresztül akar veled beszélni.Figyelj, add magad történjék bármi.Egyszer hivd félre hogy legyetek ketten és mond neki hogy bocsi ha hülyén és gyerekesen viselkedsz de nagyon tetszik neked.Az öszinteség ebben az esetben hasznos és ha egyszer hülyén viselkedsz tudni fogja hogy nem szabad felvenni mert csak azért csinálod mert odáig vagy érte
2011. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

Majd megpróbálom. :)

Hát ne irigyelj, szerintem ott jó neked, abban a pozícióban, ahol vagy. Szedd össze magad, ha a közelében vagy, ne cseszd el!

Mindenesetre én megyek aludni, jó éjt nektek! Holnap beszámolok, mi volt. :D Ja, és köszi a tippeket!

2011. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 Tomika90 ***** válasza:
nincs mit, jó éjt, ugyanebbe a topicba irj mert a büdös életbe nem találom meg ha másikba irsz xD
2011. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Tudomásul vettem! :D
2011. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

én is megyek, és köszönök mindent:D

akkor holnap beszámoló mindenkitől:P

2011. febr. 3. 23:49
 28/49 Tomika90 ***** válasza:
rendben :D de majd vasárnap olvasom el mert barátnőmnél tanyázok hétvégén ;) sok sikert nektek
2011. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig amiket írtak. Én dettó így vagyok, nekem is jó lenne valaki, tehát én itt vagyok. 14/l szintén (legalább is 14/L 2 hét múlva)
2011. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
az én "szerelmi életem" a WC.be van, lehúzva, majd mesélek :D :) (ha akarod)
2011. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!