Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (14-18)! Nálatok ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (14-18)! Nálatok ezek a szempontok milyen fontosak egy fiúnál? A többi lent!

Figyelt kérdés

Szempontok:

1:öltözködés

2:kiegészítők(óra, cipő stb

3:szemüveges-e

4:milyen a jó elhízottság(pl.:közepes még jó, muszáj h csont és bőr legyen stb)

5:elektronikus dolgai pl.:telefon


2011. febr. 2. 14:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1) Nekem nem lényeges, hogy a legmenőbb cuccokban járjon, de legyen ápolt. Mindig tiszta ruha, nem szakadt.

2) Kb. ugyanaz, mint az 1)

3) Egyáltalán nem lényeges.

4) Lehet rajta egy kis súlyfelesleg. Az egyáltalán nem zavar, de azért ne legyen egy bálna. :) Nem kell nekem kigyúrt testűnek lennie.

5) Nem lényeges.

2011. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez nálam teljesen változó, nincsenek szempontjaim, hol egy rossz fiú tetszik, hol pedig egy okostojás, aztán meg egy idióta stb. Öltözködés: ne szakadt, és legyen igényes, duci ne legyen, de csont se, amúgy ha sovány, az olyan nagyon nem baj. Nekem a belső nagyon fontos, és az, hogy megtudjon nevettetni.
2011. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Kérdező, kihagytad a személyiséget mert az is egy nagyon fontos dolog.
2011. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ezek szerint, Te egy szakadt csöves vagy, aki órákat cserél cipőre, hogy összetörje vele mások szemüvegét, hogy aztán összeragassza technokollal(amit más esetben szipuzásra használna)amiért pénzt kap(bár ki bízná egy csövesre a szemüvegét...)de így is kórosan sovány, de meg akar hízni, és lopna telefont, ha lenne akit felhívna rajta.


Jah, és Anyád Sz@pik a pokolban.

2011. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Öltözködés, kiegészítők, elektronikus cuccok nem számítanak. Legalábbis nem árban, mert lehet tévedek, de mintha te arra élezted volna ki a kérdést, hogy anyagilag hogy áll valaki. de persze lehet hogy csak én hallottam bele a kérdésbe ezt. Na szóval az nem számít, hogy 20 ezres farmerba jársz vagy 3000ért vetted a kínaiban. Csak legyen stílusod, és hozzád illő legyen, és lehetőleg ne anyukád vásároljon neked. Van ilyen haverom, egész helyes pasi lenne, de az anyukája vásárol neki és nagyon nem találja el sajna, hogy mi állna jól a fiának. A szemüveg van akinek kifejezetten jól áll. Azért nem fogok valakit diszkriminálni, mert rossza szeme és szemüveget kell hordania, kontaktlencsét meg ugye nem mindenki engedheti meg magának.

Nálam igazából, ami leginkább befolyásol ezek közül párválasztásnál az a testalkat. Én az izmos pasikat szeretem, nem a mackós pasikat és nem is a csontsoványakat, hanem akin van egy kis izom, de azért ne legyen kétajtós szekrény méretre gyúrva mert az is túlzás szerintem. Ha nagyon választani kell az elhízott és a csontos között akkor inkább egyik se, csak normál testalkatú legyen inkább, még ha nem is izmos, de ne legyen csontos..

2011. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!