Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (14-18)! Nálatok ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (14-18)! Nálatok ezek a szempontok milyen fontosak egy fiúnál? A többi lent!

Figyelt kérdés

Szempontok:

1:öltözködés

2:kiegészítők(óra, cipő stb

3:szemüveges-e

4:milyen a jó elhízottság(pl.:közepes még jó, muszáj h csont és bőr legyen stb)

5:elektronikus dolgai pl.:telefon


2011. febr. 2. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

annyira nem fontos de azé ne szakadt ruhába járjon...

a szemüveg engem nem zavar.. valakinek kimondottan jol áll:)

csont és bőr ne legyen..:D

telefonja azé legyen.:D h tudjam hívni..:P

2011. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1. igényesség alap. a stílus meg abban fontos ami lejön belőle h milyen az életstílusa.

2. igényesség szintén, márka nem szempont

2011. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok most már be is fejezem :)

3. nem szempont

2011. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

4. nem szeretem az elhízottat, közepes átlagos testalkat, egy kis izom nem árt :)

5. nem szempont, telefonon el lehessen érni azt ennyi, utálom ha valaki az elektromos cuccaival villog..

2011. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

10es skálán..

1. 8

2. 6

3. 0

4. 9

5. 0

2011. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1. nem számít de azért ne koszos és szakadt legyen mmint az alapból szaggatott farmer még jó de ha látszik h kiszakadt az nem

2.a cipőt néha nézem de nem ez a döntő szempont

3. a szemüveg nem érdekel mindegy h van vagy nincs

4. ne legyen kövér:)

5. nem érdekel hogy milyen a telefonja mert nem kihasználni akarom

2011. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek egyáltalán nem lényegesek. 15/L
2011. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1.megnézem a stílusát, de pl h márkás-e vagy sem, az egyáltalán nem érdekel.

2.cipő is sok mindent elárul a stílusáról, meg h mennyire tartja tisztán.

3.egyáltalán nem érdekel

4.ne legyen se túl kövér, se túl vékony

5.telefonja vagy számítógépe nem árt ha van, de h milyen az nem számít

2011. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az öltözködésről, kiegészítőkről és a szemüvegről annyit, hogy olyan összképet keltsenek, amitől nem néz ki szerencsétlennek. Lehet egy farmerja pólóval és edzőcipővel is, amiben jól néz ki, de ha mondjuk egy szakadt kordbársony nadrágban, ingben és kiszőröződött kardigánban van, mondjuk úgy hogy az már nem az igazi ;)

A külső tulajdonságoknál az alkata számít. A kövérek és a kigyúrtak nem jönnek be. Egyszerűen nem tetszenek. A vékonyak és az enyhén sportosak (szálkásak) igen.

Az elektronikus dolgai pedig teljesen mértékben hidegen hagynak. Barátomnak egy 6 éves telefonja van és azt is kb. hetente kétszer használja.


17/L

2011. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1,2)- megnézem a stílusát, ahogy már mondták, a cipőt... milyen, mennyire passzol stílusban a többihez (pl engem a kosarascipő - tábori póló kombó rettenetesen irritál), de nem érdekel, mi milyen márkás, mit hol vett, hja, és ne legyen ilyen divatmajom.

3) nem zavar, sőt, van, akinek szerintem sokkal jobban áll, mintha nem lenne semmi a fején

4) ne legyen csontos, bírjon el, de ne legyen agyonkigyúrt izomagy

5)nem érdekel - de nem rossz, ha van msnje, facebookja, amit naponta - 2 naponta használ

2011. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!