Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be? ( szempontok lent )

Figyelt kérdés

Ezeket írjátok meg légyszi:


Haja hosszú vagy rövid?

Magas, kicsit magas, átlagos?

divatos vagy egyéni stílusú?

ROSSZFIÚ VAGY JÓFIÚ?

Idősebb nálatok, egykorú veletek vagy fiatalabb?


És ha még van valami kikötésed, akkor azt írd meg!


:D


2010. okt. 25. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem, ha fiatalabb. Jó a fiatal, tapasztalatlan fiúkat megrontani. Bár eddig csak egyet sikerült. De a vágy megvan. ;)


L

2010. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Legyen meg az alapvető higiénia,ez a legfontosabb.Egy igénytelen pasival nem kezdenék.Persze nem kell túlzásba vinni,csak az alapvető dolgok.

Legyen nálam magasabb,bár nem nehéz nálam magasabbnak lenni,főleg,hogy a fiúk általában nagyra nőnek (162centi vagyok).Viszont furán érezném magam egy nagyon magas srác mellett,úgyhogy 175centi körül legyen,nagyon max.180centi.

A haj mindegy,csak előnyös legyen.Szóval ne zselézze a haját mert divat,ha rosszul áll neki:)

Olyan ruhákat hordjon,amik jól állnak neki.Mindig alkalomhoz illően öltözzön és tiszta ruhákba járjon.

Rosszfiú,jófiú?Nehéz kérdés.Miért nincs olyan opció,hogy a kettő keveréke?Az lenne a nyerő.Legyen kicsit rosszfiús,laza,kicsit vagány,de tiszteljen és legyen megértő,türelmes velem.Meg persze szeressen:)


Ha ezt megtalálnám egy fiúban bizonyos határokon belül nem érdekelne a kora (olyan 15-20 év között).

A 15 év alattiak még nagyon gyerekek,sőt némelyik 16-17 éves is nagyon gyerekes...Viszont 20 fölött már megint nem jó,mert másra vágyunk.Az már kicsit más világ.Egy huszonéves egyetemre/főiskolára jár vagy dolgozik,esetleg a kettőt egyszerre,általában komolyabb párkapcsolatban él,talán már az eljegyzésen,esküvőn családalapításon gondolkozik.Míg én 15 évesen iskolába járok,tanulok,segítek itthon és a barátaimmal vagyok.A családalapítás és ilyenek még nem foglalkoztatnak.Tehát nem értenénk meg egymást!

15/L

2010. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hosszúhaj/Félhosszú.

Átlagos.

Egyéni.

Rosszfiú.

Egykorú.

2010. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20:30!


Van pasid?:P

2010. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat

:D

2010. okt. 26. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:

hát közepesen hosszú haj!

kicsit magas

egyéni stilusú

jó-rossz fiú

kicist isdősebb

2010. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 26. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:

rövid

magas

egyéni

jófiú

idősebb


és van még "kikötésem",de azokat nem irom le :P

2010. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!