Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti milyen szempontok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen szempontok szerint raktok fel egy fiút baráti listára vagyis melyek azok a tulajdonságok vagy dolgok, amelyek szerint nálatok egy fiú csak barátként jöhet szóba?

Figyelt kérdés
lehet értelmetlen kérdés,de gondoltam megkérdezem,hogy tudjam mire vigyázzak,ha nem barát akarok lenni egy csajnak hanem pasi:)
2011. jún. 26. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rak firend-zone-ba a csaj, ha nem kezeled nőként, illetve minél többet vársz, mielött rendes érdeklődést mutatnál iránta (mint nő iránt).
2011. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul ha "csak" barátkozol vele..
2011. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha csak barátkozol
2011. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi.értem.szóval vagy ki mutatom neki,hogy igen nekem kellesz mint csaj nem barát,és szavak helyett a tettek beszélnek.valami ilyesmire gondolsz?
2011. jún. 26. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, érted te mit mondunk:D Egyébként mef minden csajnak jól esik, ha szeretik, szóval veszteni valód nincsen, ha közeledsz hozzá.. Ha meg nem is viszonozza, akkor sem fog elhajtani.
2011. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Baráti lista"...ez 1 délibáb...nincs semmilyen lista. Minden ember a barátod, csak van aki jobban, van aki kevésbé.

Úgy lenne helyesebb a kérdés, hogy hogyan érjem el, hogy ne "csak" barátja legyek egy lánynak...hát ez igazából 80%-ban rajta múlik, 20%-ban meg rajtad, hogy hogyan alakítod a kapcsolatot. Ha bejösz neki, és nem rontod el hülyeségekkel, akkor egyszerű a dolog.

2011. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi.akkor csak bátran,kevés szavak,inkáb tettek.(ölelés,kezét megfogni,csók..stb..:))
2011. jún. 26. 14:03
 8/9 A kérdező kommentje:

sokak szerint akkor kerülsz a barát listába,hogy ha megcsókolod-e elsőre a csajt vagy sem..mert ha nem teszed akkor csak barát leszel.

de valakik szerint,ha a csaj annyira vonzódik hozzád és érez valamit,akkor elnézi vagyis vár a következő alkalomra,szóval ad esélyt neked még:)..de lehet tévedek.

2011. jún. 26. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:

hath n szerintem meg az itt leirtak mindedigyike hatalmassan nagy baromsag mert minden csaj mas...... van akinek meg kezed sem szamad megfogni elso randin nehogy felre ertseg meg hogy nem vagynk egyut a masiknak a baja hogy tul ramenos vagyok vagy ha mas temarol kezdek beszelni mint hogy egybol kozeledjejek tul unalmas ......es mindekinek mas mas tanacsa van sokszor elentmondoak ...nagyon sokszor ellentmondoak .... neha kedvem lenne elindulni egy lancfureeeszel az utcan es az elegesz foddel vegezni

nagyon elegem van abbbol , hogy barmennyire is torjem magam esetleg probajak valtozni valamilyen iranyba ha mar onmagam nem vagyok jo :(( de valahogy mindig mindekinek mas kell mint amilyen vagyok erzem lassan megorulok ha mar nem vagyok az menthetetlenul...... nem csodalkozom azokon akik fegyverrel mentek iskolabba es vegeztek tarsaikkal

2011. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!