Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, szerintetek mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, szerintetek mik azok a szempontok, amikor egy nőre azt mondjátok, hogy szexi, illetve amikor már úgy gondoljátok, hogy k**va?!

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Kinézet, előítélet, ízlés.. stb

Mondjuk én egy kimondotta szexi, kifent-kikent, (2kiló smink, feszes ruci, teljes harci dísz) cicababáról sem gondoltam hogy k.rva, de nekem sok annyi külsőség, és elriaszt.

2011. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca. ***** válasza:
hehe jó kérdés. mert a nő legyen szexi, szép lábakat jó nézni, segget mellet jó nézni, de ha k*rvás az már nem jó.
2011. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen szempont rendszerem. Pofára estem. Óriásit tévedtem. Úgy, hogy ez nem működik.
2011. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És hogy estél pofára?
2011. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában a nők mondják egymásra. Az esetek 70%-ában egy férfi akkor mondja egy nőre, hogy k*rva, ha az nem áll szóba vele, illetve ha a férfi azt látja, hogy esélye sincs nála. Én mint fiú/férfi a hang alapján mondom... Ha külsőleg a k*rva sztereotípiát testesíti meg, de kiegyensúlyozott, nem hadaró és nyugodt hangon képes értelmesen kommunikálni, akkor a szememben már nem k*rva. Nálam ilyen egyszerűen működik.
2011. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 26. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Az1.-nél arra mondom aki szép,elegáns,jól öltözött NORMÁLIS.

a 2.-ra pedig a főutak szélén állnak és várják a kuncsaftokat.amugy szerintem aki 2kg máz van és smink meg ilyesmi túlságosan eltúlozva nálam már azis az.legyenek határok

2011. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyenek formásak az idomai, lehessen rá nőként tekinteni, nem úgy mint azok az agyon sminkelt plázacicák. De azok is jól néznek ki :D Akkor van baj szerintem, ha már túlzottan sex mániás, úgymond sex őrült, és másra sem tud gondolni, nincs párkapcsolata, vagy van, de nem hosszútávú. Egyébként jól meg kell őket csodálni, mert hát a nő az nő és mi férfiak valljuk be, nem léteznénk a nők nélkül :P
2011. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!