Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz ez? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Igaz, hogy egy jól működő virtuális kapcsolat egy élő beszélgetés/talákozás után megromolhat?

Pl. van két emberke, tök jól megvannak MSN-en és ha összejön egy randi/találka utána teljesen rossz irányba fordulhatnak a dolgok?:S

Nagyon kiváncsi lennék erre, ugyanis ebben a cipőben vagyok és félek, ha találkozunk már nem fogm érdekelni:S

Segítsetek légyszi, mit tegyek, mondjam le vagy vágjak bele?:) Amugy nagyon tetszik a srác és lehet, hogy kölcsönös hisz ő hívott el:)


2011. febr. 1. 23:36
1 2
 1/14 Panda Péter ***** válasza:
és mégis mit akarsz tenni? életed végéig MSN-ezgetsz vele? ugyanmár, próba szerencse! nem ő az egyetlen hal a virtuális tengerben.
2011. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Eddig kétszer randiztam MSNes beszélgetések után, egyszer 8 hónap kapcsi, aztán egy fél éve tartó, és nálunk nem romlott meg :D Csak te ronthatod el...
2011. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha elég régóta beszélgettek, és őszinték vagytok, látott már képet rólad, esetleg volt már webcam is, akkor nem valószínű. Én sokszor találkozok így emberekkel, és az a titka, hogy ne tegyél úgy mintha első tali lenne. Legyél ugyan olyan közvetlen és őszinte mint neten, ne kerüld az apró fizikai kontaktusokat stb. Szóval legyél laza, tegyél úgy mintha 1000 éve ismernétek egymást személyesen is.
2011. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én a mostani barátnőmmel interneten ismerkedtem meg, hónapokig MSN-eztünk, aztán találkoztunk vagy 5 éve. Akkor én nagyot csalódtam, nem is tartottuk a kapcsolatot évekig.


Most ősszel rámírt újra, elkezdtünk újra dumálni és találkoztunk. Második találkán össze is jöttünk.


Szóval én azt mondom, hogy vagy össze jön, vagy nem. Meg kell próbálni.

2011. febr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
persze, látott már, egyszer élőben is de az nagyon rég volt, viszont rengeteg képet látott rólam:P
2011. febr. 2. 11:55
 6/14 A kérdező kommentje:
...és köszi az eddigi válaszokat, várom a többi vélemény:)
2011. febr. 2. 11:57
 7/14 anonim ***** válasza:

lehet emgromlik lehet nem proba szerencse:D légy beszédes meg minden :)

velem az volt a gáz hogy msn-en nagyon jókat neszélegttünk csak úgy jöttek a témák,élőbe meg alig mertünk megszólalni mindketten.

2011. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénenként változó. Én pl. msn-en sokkal bátrabb, nyitottabb, lazább, beszédesebb vagyok. Ha hónapokig is msn-eznék egy fiúval, képküldözgetéssel, esetleg webcammal együtt, az első találkánál akkor is zavarban lennék, és sokkal kevésbé lennék laza, mint írásban.És ezért lehet, hogy csalódást okoznék.

Meg írásban különben is van időd átgondolni, hogy mit akarsz írni ésa legjobban sikerült képeket küldöd el magadról, ezek pedig nem midnig tükrözik a valóságót. Mindezek miatt én alkalmatlan lennék internetes társkeresésre. Nem tudom, te milyen vagy, de ha nem olyan, mint én, már jobb helyzetben vagy :)

De mindenképpen találkozz vele. Ha nem találkoztok, akkor megmaradtok levelezőtársnak, vagy hogy gondoltad? :-D

2011. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Of course, találkozz vele, különben sosem tudod meg, hogy összejönne-e. Ha csak otthon ülsz és vered a falat, hogy tetszik, attól nem jön össze. Persze, hogy találkozz vele.

Ha meg mégsem olyan, mint elképzelted, akkor is legalább megpróbáltad.

2011. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Múltkor néztem éppen a tv-ben Dr. Popper Péternek egy előadását. Ebben arról beszélt röviden összefoglalva, hogy az embert legtöbbször nem a képességei, hanem a félelmei korlátozzák le.

Úgy látom a Te eseted is ebbe tartozik.


Gondold végig pozitívan. Két lehetőség van. Az egyik, hogy tetszetek egymásnak és összejöttök. Ez teljesen jó. A másik, hogy nem tetszetek egymásnak és nem jöttök össze. Ez is nagyon jó, mert nem kergetsz árnyakat és nem olyanra pazarlod az időd, ami nincs.

2011. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!