Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Egy 30 éves nőnél azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Egy 30 éves nőnél azt szeretitek, ha markánsabb, érettebb arconásai vannak, vagy azt, ha finomabb?

Figyelt kérdés

Finomabb vonásokon pl. az olyasmi nőket értem, mint amilyen Palvin Barbié - legutóbbi insta képén úgy néz ki, mint egy 20 éves diáklány.

A markánsra meg gondolom nem kell példát hozni, mivel a hétköznapi 30-as nő olyannal rendelkezik.


ma 13:38
A kérdező szavazást indított:
Markánsabb arcvonások.
Finomabb arcvonások.
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kinek mi áll jobban. Nekem szebb az arcom most 28 évesen markánsabb vonalakkal, mint korábban “pufibb” arccal.
ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék egy általad vélt markánsabb arcra.

Nem biztos, hogy teljesen ugyanazt tartanánk annak.

ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2


Az arc is öregszik. Tehát, aki 30 éves, az nem úgy néz ki, mint 20 évesen. Eltűnnek a lágy, kamaszos vonások, és erőteljesebbé, érettebbé válik az arc. (Ez persze nem jelenti azt, hogy csúnyább is, mert van, akinek jól áll az idősödés).


Persze, nem minden esetben. Van, aki még a 30-as, 40-es éveiben is letegadhat 10-15 évet, és "elkérik a személyijét"

ma 13:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehet ugyanolyan szép.

Nem tudom te markáns alatt mit értesz. Angelina Jolie szerintem kellően az.

Mára szegény úgy néz ki mint egy aszott csontváz de a 30-as éveiben az egyik legszebb nő volt számomra.

ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na igen, Angelina-nak markáns arcvonásai vannak.
ma 14:02
 6/9 A kérdező kommentje:

Amúgy ő nekem a 2001-es Tomb Raider-ben tetszett. TOP csaj volt a 2000-es években.

Brad pár évvel később jött össze vele. Szerencsés volt, mert ő még a szépsége csúcsán lévő Angelina-val járhatott.

ma 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az öregedő arc nem egyenlő a markánssal és a finom sem egyenlő a fiatalossal. Anya Taylor Joynak is fiatalos arca volt (azért mondom a voltot, mert sztem műtötték az elmúlt pár évben, és nagyon ufó lett), mégsem finom. Sőt sok idősödőnek pufisodik, finomodik az arca, amikor megereszkedik a bőre kicsit.
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7


Lehet, keverem a fogalmakat.

ma 15:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is a markánsabb arcvonásokkal rendelkező, hosszúkásabb arcú nők jöttek be.

Pl. Abigail Spencer szerintem álomszép.

ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!