Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfiból ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiból ki lehet nevelni azt a rossz személyiségtorzulást, amire a szülei nevelték?

Figyelt kérdés

Úgy nevelkedett, hogy mindig azt mondogatták neki, hogy az a jó gyerek aki nem követelőzik, és soha nem kér semmit.

Ez mostanra annyira radikálisan beleégett a személyiségébe, hogy soha senkitől nem fogad el semmi ajándékot. Még egy egyszerű kávéra sem lehet meghívni soha. 10 hónapja vagyunk együtt, és múlthéten volt a születésnapja, és tortát rendeltem neki, majd nagyon megbántott azzal, hogy még egy szeletet sem evett belőle, egyszerűen nem fogadta el. Azelőtt néhány héttel a strandon voltunk és az én autómmal mentünk, akkor is erősködott, hogy kifizeti benzint, mert őt ne furikázza ingyen senki.


júl. 24. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ne akard megváltoztatni. Úgysem lehet.
júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezzel szemben ő szívesen ad, a közös programokat gyakran ő fizeti, néha pedig felesben, de azt soha nem fogadja el, hogy én fizesse a részét. Nagyon hülyén érzem magam emiatt, mintha valami aranyásó qrva lennék.
júl. 24. 15:20
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

sztem ez nem olyan extrém nagy személyiséghiba.


belém pl. azt nevelték h soha nem vagyok hibás semmiért és mindig mást kell hibáztatnom. ez azért rosszabb


(bár tény h a munka világában nagyon is előnyös)

júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez nekem egy tahó. Az ajándékot illik elfogadni.
júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kinevelni lehet, hanem ő tud magán dolgozni hogy elfogadja a későbbiekben a segítséget, ajándékot, stb....

Persze ha belátja hogy kell dolgozzon magán, csak akkor fog működni.

Erőszakkal biztos hogy nem, ha ő nem akarja.

Szakemberrel biztos tudna ezen változtatni.

júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szakember segítségével... de ehhez az kell, hogy ő is akarja. Beszéld meg vele, hogy érted, hogy miért viselkedik így, de ettől még sértő a viselkedése, hogy teszel érte vmit, és ez a fogadtatása, és ez nem egészséges.
júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ki lehet, ha ki akarja ezt magából neveltetni.
júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Én is pont ilyen vagytok mint a párod, és nem igazán érzem jól magam ezekben a helyzetekben, próbálom szokni még, de nagyon nehezen megy. Több téren is eléggé problémát jelent ez számomra, másoknak ez eléggé furcsa viselkedés, egyből különcnek néznek, vagy valamilyen más negatív személyiségű embernek ez miatt, hogy most én ennyire kimért meg pontos vagyok, nem, szó sincs róla, csak nem tudok elfogadni semmit soha amiért nem adok valamit. F
júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
3. Belém meg azt nevelték, hogy mindenért én vagyok a hibás, és mindenki sokkal jobb mint én. Ezzel a csomaggal lettem vezető, lettem férj. Sokat változtam, de belül sírni tudnék mert még mindig ezt érzem. A mai napig érzem otthon is a feleségemmel szemben. Sosem kérek semmit, mindent elfogadok ahogy történik otthon. Pokolian rossz érzés.
júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy felnőtt embert neked nem kell nevelned.


Majd ő foglalkozik vele, ha ő akar. hagyd békén.

júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!