Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 éves férfi mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves férfi mit akar egy 18 éves lánytól?

Figyelt kérdés

van egy férfi akivel elkezdtünk ismerkedni, a bökkenő az hogy nem tudom elképzelni, hogy hogyan tud komolyan venni egy ennyi idős férfi. Kérdeztem tőle hogy biztos-e hogy kapcsolatot akar tőlem és azt mondta hogy egy kapcsolatban nem mérvadó a korkülönbség ha a felek meg tudnak egyezni és jól kijönnek, joval érettebbnek tart az átlaghoz képest, lát bennem lehetőséget, és szeretné velem.


Belemenjek, vagy csak játszani akar?


jún. 8. 09:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem szexet akar.
jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

többet, vagy kevesebbet, vagy csak szexet...


A korkülönbség mérvadó. Nem mindegy, hogy hogy van az a korkülönbség.

jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ki ne mondaná ezt, hogy jóval érettebbnek tart, ha akar valamit? Akinek nagyon fontos a külsőség, ki ne akarnak a legfiatalabb és feszesebb testet, amit el tud érni? Persze, hogy lát benned lehetőséget, elk---rogatni hosszabb távon is jó lehetsz. Szerintem ne álmodozz amúgy meg miért nem ismered meg jobban? Nem pár mondat alapján fogjuk ismerni őt. Miért vele kezdtél ismerkedni? Honnan szedett össze? Szerinted 30 évesen miért nincs kapcsolatban a saját korosztályával?
jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolat szerintem nehezen lenne ebből, így...
jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Csak szexet akar de azt jo sokat.
jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szexet biztosan akar.


"joval érettebbnek tart az átlaghoz képest, "

Elég népszerű kamuduma, amivel beetetik a fiatal lányokat, akik örülnek, hogy valaki érettnek gondolja őket. Helyedben nagyon óvatos lennék.

jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szexet.
jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Kb ugyanazt, amit egy 20 éves.
jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, esetleg....szexet? 🤔
jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szexet:D


Én 24 vagyok és sokszor még így se hiszem el, hogy valaki 30 évesen komolyan venne (vagy akár hogy én akarnám), pedig van sok olyan 30 éves ismerősöm aki úgy él, mint egy 24 éves.


És persze vannak kapcsolatok nagy korkülönbséggel, de annyira fiatal vagy még, hogy kétlem, hogy itt erről lenne szó. Ha mégis, elgondolkoznék azon, hogy rendben van-e hogy valaki egy 18 évessel akarjon lenni. És nem akarok semmiképp öreg motorost játszani meg okoskodni, mert nem vagyok sokkal öregebb, de 18 évesen ne erre pazarold a fiatalságod.

jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!