Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami baj lehet velem, ha 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj lehet velem, ha 30 éves koromra még egy nő sem flörtölt velem?

Figyelt kérdés
Volt már több kapcsolatom is, de az mind úgy kezdődött, hogy egyoldalúan én kezdeményeztem. Persze alapból ezt tenkinthetjük természetesnek, hogy a férfi nyit, de azért elgondolkodtató, hogy 30 év alatt egyetlen alkalommal sem nyitottak felém a nők.

jún. 23. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Több oka lehet. A legelső, hogy valószínűleg nem nézel ki valami jól. Az igazán jó pasiknak a nők kvázi felkínálkoznak.

A másik, hogy nagyon merev/komoly lehetsz, nem mosolyogsz szokat, nem vagy közvetlen. Aki csak mereven, gépiesen kommunikál kevés arckifejezéssel, azzal nem szoktak flörtölni a nők.

jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, felém sem nyitottak a 30 év alatt. Szóval nem vagy egyedül nyugi. :D
jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre az alsó 80%-ba tartozol. Ennyi. Rejtély megfejtve.
jún. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben kezdeményeztél és ebből alakult ki párkapcsolatod, akkor azért nagy baj nem lehet veled, úgy gondolom.


Azt, meg hogy nem flörtölnek veled a nők, szerintem annyira ne bánd, mert nagyon kétélű dolog tud az lenni. Nekem emiatt ment tönkre egy régi ismeretségem egy nővel.


44F

tegnap 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!