Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nez ki egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nez ki egy 30 éves átlagos nő arca?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok ,csúnya.

És érdekel hogy más nem agyon strapalt, átlagos 30 éves nők hogy néznek ki?


máj. 25. 11:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki nagyon más ütemben öregszik. A főnökasszonyom 31 és még sokszor elkérik a személyijét, olyan a bőre mint egy tininek, egy másik ismerősöm 32, most lett apuka és olyan ráncos meg táskás a szeme, mint egy lestrapált 45 évesnek. Én 28 vagyok, de engem is legtöbbször 18-22 közé tippelnek, szóval fogalmam sincs, milyen egy átlagos 30 éves, mert van aki fiatalabbnak néz ki, más idősebbnek.
máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mutass privibe képet.
máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben még fiatalosan. Igazából 40környékén se kéne még lerobbanni,de sajnos Magyarországon nem divatos se a sport se az egészséges életmód
máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
#4 szerintem ők inkább 35.
máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerimtem a 4-es 2 képén mindkét nő fiatal, csak a 2. Képen szereplő nőnek a hajviselete, ruházata, erős rúzsa öregíti.
máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Már vannak kezdődő ráncvonalak, szem alatt vagy homlokon, vagy mosolyráncok, amikor valaki mosolyog akkor feltűnnek. Én azt vettem észre hogy ez bőrtől függetlenül mindenkinél van már 30 körül.
máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
7# dehát amikor mosolyog,mindenkinek ott van🤔
máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek rancaim csak a szemem alatti terület csunya de az brutálisan

Sötét, karikás,taskas, ráncos.

Viszont se a homlokom se semmi más nem ráncos, olyan mint 20 évesen.

De a szemem 20 évet öregít rajtam és simán 50nek nézek ki.

máj. 25. 13:22
 10/28 anonim ***** válasza:
72%

#9

Többet kellene aludnod.

máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!