Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nez ki egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nez ki egy 30 éves átlagos nő arca?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok ,csúnya.

És érdekel hogy más nem agyon strapalt, átlagos 30 éves nők hogy néznek ki?


máj. 25. 11:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
33 leszek, az enyém egy ideje már elindult a kb. szőlőszemből mazsolává aszalódás útján 😔 DE nem ez az átlagos, csak pocsék a genetikám. Cigit, drogot stb. ki sem próbáltam soha, alkoholt összesen kb. 1 liternyit fogyaszthattam életem során, 2-3 liter víz, alvás pipa, és mégis... gyűrött, fonnyadt, aszott vagyok, más nő 40 évesen sem ilyen.
máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

11 , latnal engem 29 múltam márciusban. Nsgy az orrom , a szemem meg tényleg olyan mint akinek beboxoltak + tiszta ráncos, táskás. Már azon gondolkodtam hogy megműtetem.

Ehhez képest valószínűleg ezerszer jobban nézel ki.

máj. 25. 13:43
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sötét karikás a szemem alatt de ez nem korfuggo. 20 evesen is ott voltak
máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
13 , hidd el ,nekem sokkal rosszabb. Már nem tudom mit tegyek
máj. 25. 14:18
 15/28 A kérdező kommentje:

[link]



Tessék... így néz ki egy 29 éves nő szeme alatt a bőr?

Nem hinném...

Ezen már csak a plasztikai sebész segíthet.

Nem iszom, nem dohányzom, nem drogozok, semmilyen betegségem nincs.

máj. 25. 14:21
 16/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon túlreagálod kérdező. Szerintem semmi baj nincs a szemeid alatti résszel. Fordulj pszichológus. F
máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

15# igen az enyem is ilyen

13# voltam vagy hanyas

máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
17, en most egy PRP kezelesen gondolkodtam. Kb 100 ezer forint. Állítólag használ.
máj. 25. 14:43
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

#18

Ennyiért egy próbát megér, ha téged ez tényleg ennyire zavar. Egyébként meg szerintem előbb menj el egy ügyesen sminkelő kozmetikushoz, de egy barátnő is tud esetleg segíteni. Megmutatja, hogy lehet ezt elfedni egy kis kencével.

A szomszédnőm hasonló. Ha a lépcsőházban összefutsz vele, akkor olyan, mint egy kis púpos hátú, ritka hajú kis öregasszony. Mondjuk neki a tartása az, ami sokat öregít, meg vagy munkás vagy kertbejárós ruhában van. Aztán ha jön valami alkalom, akkor kiöltözik, megcsinálja a haját, a sminkjét, és egy bombanő. Az insta képein fel se ismerni. Nagyon ügyesen sminkel, másokat is szokott, (szinte) ingyen.

máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy csúnya vagy nem azon múlik hogy le vagy strapálva
máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!