Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eltitkolok a multambol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eltitkolok a multambol dolgokat es kiderulnenek ezek, vajon szakitana?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel hogy szeret a parom de nem mertem vele oszinte lenni, es eltitkoltam egy ket dolgot a multambol amik kiderulnek.

Szakitana vagy el tudna ezeket nezni nekem?

Ha magatokbol indultok ki?


ma 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítani fog. Nem ők nélkül titkolod te ezeket.
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a titkok?
ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miről van szó és mekkora az esélye, hogy kiderül.

Pl én férjem borzasztóan drogellenes. Az a szint, hogy szóba se állna senkivel, aki valaha beleszívott egy füves cigibe akár önszántából életében.

Na hát én tinikoromban kipróbáltam pár dolgot, összesen max 10 alkalomról beszélünk ilyen másfél év alatt.

Mélyen hallgatok róla. 100%, hogy nem tudja meg soha. Másik kontinensen élünk, abszolút nem tartom a kapcsolatot senkivel az akkori társasgból, na meg mind normális családos emberek lettünk azóta és ezeknek már 15 éve.

Na de ha nálad ott lóg a levegőben, hogy kiderül, inkább légy őszinte.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, milyen dolgokat titkoltál el.
ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha nem vagy őszinte a másikkal akkor az egy hamis kapcsolat amiben nem lehetsz önmagad, érted?

számomra elképzelhetetlen egy olyan kapcsolat valakivel akivel nem lehetek őszinte, és takargatni kell valamit, bár attól függ, ha megitél emiatt akkor meg nem hozzád való, de ha rosszakat tettél a múltban és most más vagy miért hagyna el, a mostani énedet szereti és nem a régi sötét múltad.

szóval miért hagyna el...

attól még lehetsz őszinte, a múltat hagyd magad mögött a mostban legyél vele őszinte, hogy mit érzel vele kapcsolatban, mindenkinek vannak zsákjai a múltból, kit érdekel, ha nem embert öltél nem?

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azonnal repülnél. Egy párkapcsolatnak bizalomra, őszinteségre kéne épülnie.
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Vannak dolgok amikről én sem beszélek a férjemnek. Egyszerűen nem akarok róla és kész. Nem titkolom el, de nem mondom neki. Ha valamilyen módon szóba kerülne akkor őszinte lennék vele, de sem nekem, sem neki nem lenne jobb, hogyha tudná. Az exem bántalmazott fizikailag is. Ezt nemrég mondtam el neki 6 év együttlét után, de a mai napig nem tudja, hogy anno azért volt velem nehéz a hagyományos szex (fájt nagyon, görcsöltem és rettegtem tőle), mert az exem rendszeresen megerőszakolt engem a kapcsolatunk alatt. Ezt nem tudja. Nem is akarom, hogy tudja, mert nem akarok emlékezni rá. Meg nem akarom, hogy ez indulatokat szüljön benne. Ő egy birka türelmű, nagyon megértő, nagyon empatikus férfi, de félek, hogyha az erőszak megléte és a fizikai bántalmazás együttese olyan indulatokat váltana ki belőle, ami rohadtul nem éri meg. Mert nem éri meg tényleg. Az a múlt. És ha egyszer mégis csak elmondom neki, de ő elhagy emiatt, akkor menjen, mert sosem szeretett igazán akkor.
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gergelice16 ***** válasza:

Ha a párod nem önmagadért szeret, hanem azért, amit mutatsz neki, akkor már az egész kapcsolatnak semmi értelme. Inkább szakítson veled azért, mert őszinte vagy, minthogy együtt maradjatok úgy, hogy közben feszült vagy amiatt, mert titkolózol. Enélkül nem lehet egészséges kapcsolatot felépíteni. Bár persze ez a titoktól is függ. Ha mondjuk korábban megerőszakoltál valakit, akkor erről igenis tudnia kell a párodnak is. Ha pedig csak valami kis dolog, akkor nem jutna eszedbe, hogy ez gond, ha nem mondod el...

Egyébként a nők ezt általában észreveszik a férfiakon, és még ha nem is jönnek rá arra, hogy titkolsz valamit, azt látják, hogy valami nem oké a kapcsolatban.

ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
43%
Mi az amit eltitkolsz?
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!