Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, titeket zavarna, ha kiderulne, hogy a parotok egy diszkoban osszesimulva tancolt egy lannyal?

Figyelt kérdés
Nem volt csok meg semmi ilyesmi, de szorosan egymashoz simultak, a lany atkarolta a nyakat, a fiu tobbszor vegigsimitotta a testet meg hozza dorgolozott. Szerintetek belefer?
2015. dec. 12. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem dobnám emiatt, de elég zabos lennék. Nem egy másik nővel való tánc miatt, hanem annak módja miatt.


Egy flörttért soha nem szólnék, de egy ilyen táncért megjegyzést tennék.

2015. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belefér, de Ên is elmennék bulizni ;-)
2015. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azonnal elhagynám.
2015. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem dobnám ki, de tuti kiosztanám :D

Én lány vagyok, van, hogy táncolok fiúkkal bulikban akkor is ha párkapcsolatban vagyok, de nem erotikusan, csak nem hajtom el egyből ha odajön, de ha fogdosni kezd meg ilyenek akkor persze ott hagyom. Viszont mivel a fiúk szoktak menni a lányokhoz, ezért ő nem áldozat hanem tettes :D Szóval belefér, ha többször nem csinálja :)

2015. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyszer megbocsátható lenne, leginkább akkor, ha részeg volt. Persze nem mentség, de ha józanon csinálja, sokkal jobban haragudnék. Biztos nagyon haragudnék rá így is, és lehet veszekednék vele, de nem dobnám elsőre, mert szeretem.

Viszont ha másodszor is megcsinálná, amikor mondtam, hogy nincs több esély, akkor lehet szakítanék.

2016. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!