Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz ha kiderul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha kiderulne hogy amíg te elszaladsz a boltba otthon hagyod apával a gyerkőcöt és hiányzik a bontatlan 100as zsepiből majdnem a fele?

Figyelt kérdés

Remélem értitek mire gondolok... 🔞

És nem, nem borult ki semmi.

És nem, nem lett hirtelen allergiás...

Még mielőtt őt kéne mentegetni.

Miért csinál ilyet egy pasi amikor van otthon rendszeres szex minden más nap kb.

Nagyon kiakadtam.

Úgy hogy gyerekkel egyedül itthon... Pfuuu


2021. dec. 28. 10:21
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
98%
Hogy nem semmi automata lehet beleépítve gyárilag :-D amúgy életemben nem ellenőriztem a zsebkendő állományt:-D nekem fel sem tűnne. Ha meg a gyerek el van látva és alszik felőlem éljen magának.
2021. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:

Feltunt mert az asztalon volt egész nap bontatlanul és hirtelen fel óra után hazaerve felé hiányzott.

Hogyne tűnt volna fel?!?

2021. dec. 28. 10:31
 3/59 A kérdező kommentje:
És igen ez az hogy nem aludt.
2021. dec. 28. 10:31
 4/59 anonim ***** válasza:
91%
És miért kell ahhoz egy fél csomag papírzsepi? A sóból és a cukorból is fogy valamennyi vagy csak a zsebkendőt számolgatod?
2021. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
98%
Wc-papírt nézted, hogy van-e? Mert én is pzs-t használok ha kifogy! Na ugye.
2021. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Volt igen

De ez most komoly hogy ti anyukák még engem allitotok be hülyének??

2021. dec. 28. 10:36
 7/59 anonim ***** válasza:
94%
Kiverte magának ötvenszer fél óra alatt? Ez a nagy probléma?
2021. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
85%
Én sem mindig 100%-ban a babával foglalkozok, ha egyedül vagyok vele, engem nem zavarna. Ha nem ordít a gyerek/nem esett le a pelenkázóról ezalatt vagy bármi, akkor szerintem nincs gond ezzel.
2021. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Nincs gond azzal hogy veri a farkát?

Úgy hogy van felesége? És szex is van. Meg azt se lehet mondani hogy elhidegultunk egymástól.

Nektek ez oké?

2021. dec. 28. 10:41
 10/59 anonim ***** válasza:
100%

A túlzott féltékenység már sok kapcsolatot tett tönkre.

Lehet az is, hogy valamit nem csinálsz meg neki, amit szeretne.

De lehet az is, hogy fel sem merült benne, hogy ez probléma lenne neked.

Én azt mondom, ÉSSZEL beszéld ezt meg vele. A lila köd, ami most átjárja a fejed, nagyon rossz tanácsadó!

2021. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!