Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz ha kiderul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha kiderulne hogy amíg te elszaladsz a boltba otthon hagyod apával a gyerkőcöt és hiányzik a bontatlan 100as zsepiből majdnem a fele?

Figyelt kérdés

Remélem értitek mire gondolok... 🔞

És nem, nem borult ki semmi.

És nem, nem lett hirtelen allergiás...

Még mielőtt őt kéne mentegetni.

Miért csinál ilyet egy pasi amikor van otthon rendszeres szex minden más nap kb.

Nagyon kiakadtam.

Úgy hogy gyerekkel egyedül itthon... Pfuuu


2021. dec. 28. 10:21
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%

Pedig most úgy viselkedsz mint egy 12 éves csitri.

A pasik 90%-a kiveri.


N

2021. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
90%

Ezt idáig miért nem tudtátok megbeszélni?

Mondjuk azért nem értelek, mert nem csal meg. Azt szeretnéd, hogy ha nem bírja tovább, inkább megcsaljon?


De mindegy: a te életed.

Ha neked ilyen szempontjaid vannak, akkor ezt beszéld meg vele.

Mivel idáig ez nem került elő, ezért nem mondhatod neki ezt úgy, mint egy magától értetődő elvárást, vagy természetes dolgot.

Ez a te saját, EXTRA elvárásod!

Ezért - jobb helyeken - valamit nyújtanod kell!

Úgy néz ki, a jelenlegi szex KEVÉS neki!

Vagy a mennyisége kevés, vagy a minősége nem elég jó.

Ha beszélsz vele, akkor ezt kell tisztázni, hogy mi a probléma.

De lehet olyan is, hogy minden elég, csak éppen erre is vágyik.

Ezt kellene megérteni.

2021. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül vágyik többre. ez tök más. gyors menet, nem kell másra figyelni. és nem azért csinálja, mert közben másra akár gondolni. lehet, hogy rád gondol közben
2021. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én is szoktam maszturbálni, nem azért, mert a férjemmel kevés vagy nem (elég) jó a szex, hanem mert ez megvan 2 perc alatt és nem kell gondolkodni, előjátékkal szórakozni, stb, néha ehhez van kedvem, ennyi. Utána ugyanúgy tudok vele is szerelmeskedni este.


Egyébként fél csomag papírzsepi szerintem is túlzás egy ilyen akcióra. Nem tudom, hány éves a gyereketek, de az én lányomnak kedvenc szórakozása már jó ideje, hogy kicsomagolja a papírzsepiket és szanaszét hagyja. Most másfél éves ugyan, de már fél évesen is szeretett ezzel bíbelődni, szóval nem biztos, hogy hazaérve hiányos papírzsepit látnék, egyből a férjem hibáztatnám.

2021. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb problémád az életben. Szánalmas, hogy ezért robbantsd a családot, a gond a te fejedben van.
2021. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez nem egészséges hozzáállás a részedről, az önkielégítés nem egy érzelmi dolog és te úgy kezeled mintha az lenne. Ez egy normális fizikai szükséglet. Az, hogy te a sajátodat elnyomod, elfojtod, megtagadod, az sem egészséges szerintem, de hogy a párodtól is elvárod az nem fog soha semmi jóra vezetni.
2021. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolod, hogy ötvenszer kiverte? Az igen, sokan megirigyelnék. :D


Semmi baj azzal, ha az ember néha maszturbál, egyszerűen más inger és nincs mindig ott a párod (van amikor heteket töltünk külön, de azért a vágy megvan), vagy ott van, de nincs olyan állapotban (én legalábbis nem szoktam a páromat ezzel nyúzni, amikor olyan rosszul van, hogy egyenesen járni se tud).


Lehet, hogy rád gondol közben, lehet, hogy nem, de ugyanúgy hozzád hűség. Nem értem, miért háborogsz ezen ennyire, de ha már korábban tudtad, hogy neked ez ennyire érzékeny pont, miért nem beszéltél vele erről?


Az pedig, hogy otthon volt a gyerek... Akkor ti szexelni se szoktatok otthon? Vagy ha a gyerek oviban/suliban van? Vagy elmentek máshova? Ne vedd magadra, de nagyon paranoiás és sértődékeny vagy, és egyiknek sincs alapja.

30/N

2021. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy kifújta az orrát?

Amúgy honnan tudod, hogy nem borult ki semmi, ha hiányzik a zsepicsomag fele, nyilván feltörölhette, akkor persze hogy nem tudsz róla.

2021. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
100%
Pont arra gondoltam amire a 28-as. Vakami kiömlött . Én is azt szoktam használni ha valami kiömlik. Ha szerinted 50-szer kiverte. Vagy akár csak 10-szer. Akkor buta liba vagy.
2021. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled szexszel, akkor is gondolhat másra.
2021. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!