Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz ha kiderul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha kiderulne hogy amíg te elszaladsz a boltba otthon hagyod apával a gyerkőcöt és hiányzik a bontatlan 100as zsepiből majdnem a fele?

Figyelt kérdés

Remélem értitek mire gondolok... 🔞

És nem, nem borult ki semmi.

És nem, nem lett hirtelen allergiás...

Még mielőtt őt kéne mentegetni.

Miért csinál ilyet egy pasi amikor van otthon rendszeres szex minden más nap kb.

Nagyon kiakadtam.

Úgy hogy gyerekkel egyedül itthon... Pfuuu


2021. dec. 28. 10:21
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
6%
Fogadjunk , hogy nő vagy?
2021. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy nő, írja is, mit kell erre fogadni?
2021. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
14%
Miért ne... . Azoknak van ilyen észjárásuk. Otthon mindenből leltár van. Ha férj fekakar bontani egy új papírzsepit, akkor engedélyt kell kérnie. Azon felül videóra kell vennie , hogy mire használja. Egyre több beteg nő van ebben az országban.
2021. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
90%
Egy rárántásra, valóban elég volna csak 3 szem zsebkendő. Én jóideje wcpapírba eresztem a tárat. Úgy is a wcben köt ki. Viszont ha wcpapír és tételezzük fel ráránt, abba gondolj bele eddig hányszor tehette meg, miközben 100as zsepi ugyanúgy teli maradt. :) Mindezek tudatában megnéznélek hogy forgolódsz az ágyadban ezekre gondolva este. XD *rejsz-rejsz wcpapíííír.... :DDDD
2021. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem az tényleg atom cink, hogy rá van bízva a kisgyerek, ő meg inkább elvonul maszturbálni.
2021. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
48%

Ja, mert egy kisgyereket 3 percre se hagyhatsz magára, még alvás közben sem, igaz?

Egy édesanya sem alszik napi 1 percet sem.

2021. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
88%

Jó, azért az tényleg durva, hogy pont ebben a fél órában kellett, amíg a gyerekre kéne vigyáznia. A gyerek addig hol volt, mit csinált? Vagy ha előtte történt, az meg főleg beteg.

De honnan tudod, hogy kiverte? Megkérdezted? Kérdezd meg, "drágám, hova tűnt fél csomag zsepi, mikor elmentem még itt volt az asztalon az egész? Kiborult valami?" Ennyi.

2021. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
93%
Annyira tipik trollkérdés és még mindig ráugrotok erre a témára ezredjére is.
2021. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
94%

"otthon hagyod apával a gyerkőcöt"


"Fogadjunk , hogy nő vagy?"


Gratulálok, megnyerted a Sherlock Holmes és a Colombo különdíjat! xD

2021. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
83%

Hat nem tudom, en is meg szoktam magamnak oldani noket, nem kell ehhez a paromnak nem itthonlennie sem, eleg ha csak pl alszik. Nehogymar csak akkor lehessen orgazmusom, ha vele szexelek, ennyi erovel enni se hagyd egyedul, ha ehes, majd te megeteted mint valami kisbabat.

A gyereknek gondolom nem lett baja, kiverni gondolom kb 3 perc, tobb idobe telik ha leult volna kakilni.

2021. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!