Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz ha kiderul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha kiderulne hogy amíg te elszaladsz a boltba otthon hagyod apával a gyerkőcöt és hiányzik a bontatlan 100as zsepiből majdnem a fele?

Figyelt kérdés

Remélem értitek mire gondolok... 🔞

És nem, nem borult ki semmi.

És nem, nem lett hirtelen allergiás...

Még mielőtt őt kéne mentegetni.

Miért csinál ilyet egy pasi amikor van otthon rendszeres szex minden más nap kb.

Nagyon kiakadtam.

Úgy hogy gyerekkel egyedül itthon... Pfuuu


2021. dec. 28. 10:21
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, megkérdezted a férjed hogy hová lett a zsepi, vagy csak találgatsz? Mit mondott?
2021. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
A multkor is volt egy hülye p..icsa ,aki kiakadt,hogy a barátja kiverte.Az is te voltál?
2021. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk az szerintem is kicsit fura, hogy az ébren lévő gyerek mellett pont abban a fél órában jött rá az inger, amíg a kérdező elszaladt a boltba. Engem nem zavar, ha a férjem maszturbál, én is szoktam, de azért nem úgy, hogy ott van mellettem a pár hónapos gyerek. Legalább aludt volna vagy valami, akkor oké, de így? Így tényleg elég bizarr.

Bár a kérdező úgy érzem, mást lát problémának, amivel nem tudok egyetérteni, de amúgy ha téged zavar, ha maszturbál a párod, akkor beszéld meg vele. Tisztázzátok a szabályokat. Legközelebb majd jobban odafigyel, hogy ne bukjon le (ha esetleg azon gondolkodsz, hogy emiatt lelépnél: olyan pasi, aki nem ránt rá néha a lomposra szerintem 1 a millióból, hát még olyan, aki nem is hegyezi a ceruzát és még el is fogadja más gyerekét még kevesebb lenne).

2021. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
Ez pár napja már volt.
2021. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Tyűha, én nem tudtam, hogy ez ekkora gáz. Nálunk is volt az asztalon egy 100-as bontatlan Zewa, én kinyitottam, belemarkoltam és kb a felét beraktam a kabátzsebembe. Nem recskázás miatt, hanem hogy berakjam a kocsiba, mert elfogyott.
2021. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%
Negy honapos gyerek gondolom fekszik az agyban es bamulja a mennyezetet, a pasi meg vagy mellette veri ki (semmit nem vesz eszre a gyerek) vagy jobb esetben atmegy masik szobaba. Tok mindegy.
2021. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
69%

"az ébren lévő gyerek mellett"

Mert te még olyan cirkuszt nem láttál, mint amit ő kapott volna, ha a párja mellett csinálja.

2021. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%

"nem a tényeket nézitek hanem a Zsebkendo számán vagytok felakadva"

Én a tényeket nézem. Az egyetlen tény, hogy kevesebb nett a zsebkendő.

Semmit nem képzelek bele. Ha érdekel, mi történt, megkérdezem attól, aki tudhatja.

2021. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
87%

Hát igen, ez lenne a legjobb módszer.

De ezzel a nővel még arra is vigyázni kell, hogy mikor vesz levegőt az ember.

Ha a párja elmondana neki mindent, olyan cirkusz lenne, hogy a Fővárosi Nagycirkusz teljes stábja sorban ülve nézné végig.

Még az oroszlán is tátott szájjal!

2021. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!