Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az eltartott nők miért hivatko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eltartott nők miért hivatkoznak arra hogy főznek, mosnak, takarítanak?

Figyelt kérdés

Ezt mások munka mellett is megtudják csinálni, szoval nem lehetetlen. Mosást azt a gép csinálja, nagytakarítást meg nem kell mindennap csinálni. A főzés sem egésznapos program.

Miért nem mondják meg, hogy a párom felajánlotta hogy maradjak otthon, és mivel nem akarok dolgozni, elfogadtam az ajánlást. Még ez is jobban hangzik mint ezek a hülye kifogások.

És ha ezt egy másik nő gondolja így, akkor egyből féltékeny, stb.



ma 17:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem hivatkoznak arra. Mindenki tudja mi az hogy háztartásbeli.
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
85%
A mosógép nem pakolja be 2 személyre a ruhákat, nem teregeti ki, nem hajtogatja össze, nem vasalja ki és nem rakja be a szekrénybe. Tehát te csak dolgozni akarsz, a csajod is dolgozzon és legyen az ingyen szobalányod is? Életedben nem takarítottál látszik, fogalmad sincs mennyi munka 2 ember után.
ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

És a gép kitereget? A mosogatogep kipakol? Vasalni ki fog? Porszivo? Bevasarlas? Ablakmosás, agynemucsere? Ruhák szekrenybehajtogatása?


"Ezt mások munka mellett is megtudják csinálni, szoval nem lehetetlen. "

🤣 Jah, nem is értem azokat a nőket, akik mindent megcsinálnak miután ledolgoztak a napot! Az b*szna be! Dolgozzak munkahelyen, majd utána a házimunka 100% a "nődóga"

🖕🖕🖕

ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

2

Igen... HO.ban dolgozom, 6 orában, és így nem keresek annyit ugyan (netto 550) mintha bejarnék valahova, és egy magassbban kvalifikákt munkahelyem lenne...de így van időm megcsinálni mindent itthon. Namármost, ha munkahelyet váltanék, biztos, hogy neki is ki kellene vennie a részet a házimunkábol, ergo, jóval kevesebb penzt keresne, annak meg mi értelme? De az, hogy én is 100%ban a karrieremen pörgök MEG MÉG A HÁZIMUNKA 100%.... Hülye vagy te? 😁

ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
61%
Aki azt mondja napi rengeteg óra munka után kitakarít, az olyan is. Nem alapos takarítás. Aki igénytelen a környezetére úgysem érti miről beszélek 🤣
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

"Ezt mások munka mellett is megtudják csinálni,"


Normális nő nem csinálja meg egyedül munka mellett.

A háztartás két kisebb gyerekkel pedig bőven kitesz 8 órát. 8 óra után a munkát befejezed, de egy kisgyereket nem lehet szegre akasztani 5 órakor.

ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

2 szintes családi házban lakom, és van 2 gyerekem, mellette minden nap főzök. Home office-ban dolgozom, így az ingázás nemléte miatt tudok időt spórolni. Ha épp nincs akkora hajtás a munkahelyen, akkor tudok kicsit a házimunkával foglalkozni. Így is folyton szalad a lakás. Van pár ismerősöm, akinél minden csilivili, mindegyikhez bejárónő jár. Szóval nem, nem lehet megcsinálni főállás mellett. Ahol a nő is dolgozik, ott besegít a férfi is. Az én férjem is szokott főzni, elmenni a gyerekért stb. Ez el is várható egy kapcsolatban, nem vagyok a család rabszolgája. Viszont ha háztartásbeli lennék, nyilván nem várhatnám el, hogy ő főzze a vacsorát.

Mindegy, el lehet gondolkodni, hogy neked miért nincs nőd. Ilyen mentalitással nem is lesz.

ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok. Hol írtam hogy pasi vagyok? Miből vettétek ezt? És én is voltam eltartott, a párom még ennek ellenére is mindig megkérdeze hogy segítsen e valamit. És miután már majdnem megőrűltem a 4 fal közt, elmentem újra dolgozni. Hiába csináltam meg minden házimunkát, egyszerűen nem tette ki a napomat. Unatkoztam. A párom ugyan úgy

mindig megkérdeze, kell e segítség, de nem kellett. Fél 5re hazaértem, feltettem a kaját, elindítottam egy mosást (kB 40 másodperc) utána kiteregettem (max 15 perc) takarítást meg mindig szombat délelőtt (kB 2 óra), kivéve a mindennapi takarítás (mosogatás, felseprés).

ma 18:26
 9/24 A kérdező kommentje:
#2 na ezaz. Pont hogy tudom mennyi munka van 2 ember után. Ezért untam szét a fejem, és mentem inkább melózni. Estére még így is szabad vagyok.
ma 18:28
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
A 8-as után teljesen biztos hogy a kérdező nem nő és még sose mosott és teregetett, pláne nem főzött, azaz ahogy ő fogalmaz "feltette a kaját".
ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!