Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az eltartott nők miért hivatko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eltartott nők miért hivatkoznak arra hogy főznek, mosnak, takarítanak?

Figyelt kérdés

Ezt mások munka mellett is megtudják csinálni, szoval nem lehetetlen. Mosást azt a gép csinálja, nagytakarítást meg nem kell mindennap csinálni. A főzés sem egésznapos program.

Miért nem mondják meg, hogy a párom felajánlotta hogy maradjak otthon, és mivel nem akarok dolgozni, elfogadtam az ajánlást. Még ez is jobban hangzik mint ezek a hülye kifogások.

És ha ezt egy másik nő gondolja így, akkor egyből féltékeny, stb.



ma 17:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Na én pont a napokban elégeltem ezt meg és takarítónőt keresek. 7:30-kor indulunk itthonról 17:00 körül jövünk meg. Utána gyerekkel tanulás, közben vacsi készítés. Gyerekek fürdetése, közben még a kádban játszanak konyha elpakol, mosogatógép átpakol. Majd a család TV-zik, játszik, én addig vagy főzök másnapra, vagy mosok, pakolok, mert mindig kiderül, hogy valami koszos, gyűrödt, ami másnapra kell szakkörre vagy suliba/oviba vagy gyorsan el kell szaladni megvenni valamit (tegnap este pl szőlőt hajkurásztam a mai szüreti napra a suliba). Azt veszem észre, hogy este 9-10 elmúlt és egész nap meg sem álltam, magamért semmit nem tettem, csak dolgoztam meg menedzseltem a családot. És akkor még normálisan nem takarítottam, csak ilyen tűzoltás jelleggel, arra majd még rámegy a szombatom. Vasárnap meg kell a normális ebéd levessel meg aznap szoktam sütni valami édeset. Jóformán csak vasárnap délután van egy kis üresjárat, de már ott is befigyel, hogy készülni, pakolni kell másnapra suliba, oviszsákba, hol vannak a ruhák, tesi cucc, kulacsok, uzsidobozok...amelyik férfi szerint ez az életmód semmiség, csinálja pár hétegig aztán térjünk rá vissza.
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
54%
Na itt kezdődik a probléma ha valakinek nincsenek érdeklődési körei, unatkozik ha nincs munka vagy takarítás.
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
11 - Miért csinálsz mindent te?
ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%
Mert valamivel meg kell indokolni, hogy mivel telt a napjuk. Én is unatkoztam otthon, mikor munkanélküli voltam, pedig vannak érdeklődési köreim, rendszeresen tanulok, de én olyan ember vagyok, akinek kell a kimozdulás és a munkában való siker és az abból eredő sikerélmény és önbizalom.
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

14

engem is rengeteg minden érdekel, de az ember a hobbiját nem csinálhatja mindennap, egésznap, mert egy idő után megunja

ma 18:55
 16/25 A kérdező kommentje:

11

Azt aláirom, hogy gyerekkel nehezebb. Pedig nincs gyerekem, de elhiszem hogy úgy nehezebb.

ma 18:56
 17/25 anonim válasza:
Létezik sokféle hobbi kültéri és otthoni is
ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Elhiszed hogy gyerekkel nehezebb? húde okos vagy b-szod... megtapsoljunk? házimunka + gyerekek az egy teljes munkaidő.


Az van, hogy ha nem dolgozik a nő, okés ha ő csinál minden házimunkát és ketten élnek egy fizetésből (de ő még akkor is munkatapasztalat híján a piacon rosszabb pozícióban lesz 5-10 év múlva, ha majd a pasija kidobja), de ha mind a ketten napi 8 órát dolgoznak akkor egyenlő arányba osszák el a házimunkára szánt időt is, és a gyerekeket is (és na az is belátható hogy a gyerekeket is kellene hova tenni, ha mindkét ember dolgozik, szóval ha nem, akkor igen is a nő fog foglalkozni velük egész nap).


És igen, ha még edzeni is akarsz meg hobbid is van a 8 óra munka mellett, akkor alig van időd hétköznap. Az hogy téged ezek nem érdekelnek, csak unatkozol, már a te dolgod.

ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

Hát bennem semmi ingerencia nincs arra, hogy háziasszonyka legyek, főleg mivel gyereket sem akarok, de ha bele lennék kényszerítve a helyzetbe, mindent szépen "elhúznék".


Mondjuk nem a Pennybe mennék bevásárolni, mert az van útban, de rohadt az alma, hanem lenne időm rendesen körülnézni a piacon. Biztos meg akarnék tanulni kenyeret sütni, meg tésztát gyúrni, meg úgy mindent a semmiből (from scratch) megcsinálni. Összetettebb kajákat főznék, az tuti. Sütni is megtanulnék.


Nem este 8 után jutna eszembe, hogy basszus, el akartam indítani egy mosást, hanem itthon lennék, és az lenne a dolgom.


Amúgy pont most kentem fel a fürdőben a mélyalapozót, mert kifestem, és ezt is jobb lett volna munkaidőben, nem munka után.


Én simán le tudnám foglalni magam, az nem tetszene csak, hogy egy pasitől függök. De ha nyernék a lottón, olyan jó kis felesége lennék saját magamnak, hogy nem igaz.

ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerűen nem tette ki a napomat. Unatkoztam. "


Nincs gyerek, kert, ugye?

Ezek szerint hobbid sincs és semmi értelmes dologgal nem tudtade lekötni magad? Az igaz, hogy így teljesen elszigetelődsz és kiszolgáltatott vagy.

ma 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!