Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az eltartott nők miért hivatko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eltartott nők miért hivatkoznak arra hogy főznek, mosnak, takarítanak?

Figyelt kérdés

Ezt mások munka mellett is megtudják csinálni, szoval nem lehetetlen. Mosást azt a gép csinálja, nagytakarítást meg nem kell mindennap csinálni. A főzés sem egésznapos program.

Miért nem mondják meg, hogy a párom felajánlotta hogy maradjak otthon, és mivel nem akarok dolgozni, elfogadtam az ajánlást. Még ez is jobban hangzik mint ezek a hülye kifogások.

És ha ezt egy másik nő gondolja így, akkor egyből féltékeny, stb.



ma 17:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

2 gyerek van+kert+kft+földek.

Napi kb 1 max 2 órás munkám van a vállalkozásban.

A férjem reggel 6-kor elmegy, este 7-kor hazaér.

A nagyobbnak heti 4 alkalommal zeneiskola, heti 2 lovaglás.

Naponta 2 adagot mosok, heti egy ágynemű,heti 2 adag törölköző.

Minden nap főzök.

Délután tanulás a gyerekkel.

Hova menjek még ez mellett dolgozni?

ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hát, egy másfél szobás panelban, gyerek nélkül, elhiszem, hogy unatkoztál egész nap. Viszont azért ahol gyerek is van, ott ez nem így működik.
ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hahaha gondoltam,hogy nincs gyerek 🤣150 nem ház nagy kerttel Gyerek.Es mellette besegitek a vállalkozásba .Nekem nincs időm unatkozni . Gondolom te valami 40 nem gyerek nélkül🥴nyilván nem tette ki a napodat a takarítás főzés 🤦
ma 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, vannak ilyen cselédlelkű, csicska nők is, akik kidolgozzák a belüket, a pasijuknak leteszik a fizetésük, emellett gürcölnek otthon egyedül, állandóan fáradtak, úgy néznek ki, mint egy rakás szar, teljesen belerokkannak a munkába.Emellett a kipihent faszijuk mit csinál?Csorgatja a nyálát a szép, kipihet, eltartott nőkre, valamint rájuk költi azt a pénzt, amit az otthoni csicskán megspórolt és szépen szarrá csalja a nőjét.Mert hát ő olyan fáradt, nyúzott...Nem olyan szép, jokedvű, kipihent...de miért is?Ugye, ugye...
ma 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, milyen típusú háztartásvezetésről beszélünk. Van tényleg az, aki héderel otthon, mindent gép csinál, mellette facebookozik meg csavarog, aztán nyafog. Na, az a típus gáz. De van az a típus, amit nem fogsz tudni tartani munka mellett, csak mondjuk 60-80%-ig. Gyerekként pl. jártam sokfajta családnál, amikor barátnőztem, láttam azt, hogy mégis milyen különbségek vannak azoknál a családoknál, ahol anyuka teljes idős htb a szó nemes értelmében... meg pl. a mi családunk között, ahol anyukám teljes munkaidőben dolgozik. Oké, van kaja, van takarítás stb... de milyen étel... anyukám azért gyakrabban készített zacskóslevest, mirelit ételt, félórás megúszós kajákat, sütni sosem sütött (pár éve kezdett el sütni, akkor is fagyasztott rétestésztába tölt egy kis túrót, és kész), volt kb 10 receptje, amit váltogatott. Azért az "eltartott anyus" családokban minden héten többször volt házi süti, összetevőkből frissen elkészített, változatos étel, házi szörp, házi lekvár, minden nap csillogott-villogott a tisztaságtól a lakás...

és ha vki htb, attól a férje ált. ezt el is várja. Az akkor nem pálya, mint a dolgozó nőnél, hogy oké, most egy kicsit dzsuvás a fürdő, de ma a mosással és a főzéssel foglalkoztam, holnap jön a konyha kitakarítása, holnapután eljutok a fürdőig.

ma 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!