Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hivatkoznak sokan arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hivatkoznak sokan arra, hogy azért nem válnak el, mert X-szel vannak közös gyerekei, valamint arra, hogy anyagilag legatyásodással járna egy válás?

Figyelt kérdés

júl. 18. 10:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Azért, amit írtál, a kérdésedben benne van a válasz lényegében.

(Persze biztosan pocsék dolog, kényszerpálya, de ha nem tud belőle kilépni...)

júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad magadnak a választ kérdező
júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Őszintén érdekelne, hogy sokan miért hivatkoznak erre..


A környezetemben sokszor láttam példát arra, hogy a felek elhidegültek egymástól, ordított róluk, hogy már nem szeretik egymást, ennek ellenére azt állították, hogy ha már van X közös gyerek és együtt építették fel az egzisztenciájukat (közösen fizetnek hitelt, ilyesmi), akkor nem fogják külön utakon folytatni, megteszi a langyos pocsolya is..

júl. 18. 11:12
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
#3 azért hivatkoznak erre, mert ez az okuk. Mi az, amit nem értesz ebben?
júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Az erzelmi eletuk szinvonalat hatterbe szoritjak anyagi megfontolasok miatt. Ez mindenkinek a sajat dontese, donthetnek rosszul is, megengedett.
júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

4-es, azt nem értem, hogy volt, aki ki mert lépni (nem harmadik fél miatt), bevállalva, hogy anyagilag szegényebb lett, mégsem panaszkodik.


Köszönöm a választ, 5-ös!

júl. 18. 11:46
 7/37 Leclerc ***** válasza:
92%
Szerinted ki akar hajléktalan lenni?
júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%

Én is ebben vagyok. Nem botrányosan rossz házasság, de már"csak" barátok vagyunk. Ha most ismernénk meg egymást, nem jönnénk össze.

Nem fogok mindent borítani, eladni a házat, amiért évekig güriztünk, spóroltunk külföldön, hogy vegyünk két garzont és ott nyomorogjunk 2 gyerekkel.

Nem fogok úgy élni, hogy többet nem telik nyaralásra, hogy nem tudom megadni a gyerekeknek, ami kell(normális élettér, külön szoba, tábor, hangszer, különóra, játszóház, bármi)

Nem vagyunk gazdagok, de normálisan élünk, nem kell számolgatni, hogy mennyi marad hó végén, ha egy gombóc fagyi helyett 3 eszünk.

Külön élve, hitelt felvéve normális méretű lakásra pedig ez lenne.

Sem én nem akarok így élni, gyerekeimnek sem kívánok ilyen életet és a férjemnek sem.

Màs lenne ha marnánk egymást, de nem így van, csak totál kihűltünkn és más dolgok foglalkoztatnak bennünket mint régen, kevés a közös pont.

júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

8-as, köszönöm szépen, hogy leírtad, mi a helyzet veled!


A fentiek fényében együtt érzek, nem csodálom, hogy nem a válás mellett döntesz.


Nehéz ügy ez.

júl. 18. 12:27
 10/37 anonim ***** válasza:
87%
Itt mutatkozik meg, hogy az érdekek miatt vannak sokan csak együtt: ott is inkább a gazdasági érdekek miatt.
júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!