Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hivatkoznak sokan arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hivatkoznak sokan arra, hogy azért nem válnak el, mert X-szel vannak közös gyerekei, valamint arra, hogy anyagilag legatyásodással járna egy válás?

Figyelt kérdés

júl. 18. 10:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
26%
10, igen és ez nagyon kemény. 8-as nagyon sajnállak, te tényleg elvesztegeted az életed...és akkor jössz a hitellel, a garzonnal, meg az élettérrel. Mondjuk ti már akkor beszívtátok, amikor ki tudja hány gyereket bevállaltatok, illetve nem tettél meg mindent hogy önállóan fent tudd magad/magatokat tartani, akkor is ha apuci valamiért kiesik a képből. De ne aggódj majd ő lépni fog, és elkezd szeretőzni, ami miatt már úgysem lesz választásod. Az ilyen elhidegült kapcsolatokat a férfiak nehezebben viselik...nagyon könnyen be fog lépni valakit. Élvezd ki a jólétet amíg lehet...
júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

11-es, én már 9 éve várom ezt. Időközben rájöttem, átlag pasinak az életben nem lesz szeretője, ha meg mégis, azonnal le fog lépni egy hajléktalantól.

Amúgy a házasság érzelmi és gazdasági érdekközösség és a gazdasági mindennél tartósabb, ahogy volt a nagyszüleitek, szüleitek életében is.

júl. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
júl. 19. 07:47
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mert nem mindenkinek ugyanolyan a választásának az eredménye. Az én szüleim elváltak, mert megengedhették maguknak. Bár nem vagyunk gazdagok, és nyilvánvalóan ezzel mindenki sokkal rosszabb színvonalon kezdett élni, hiszen elfeleződött a háztartás, de mindketten fent tudták tartani magukat és a gyerekeiket.


Voltak gyerekként olyan ismerőseim, akik bár nem éltek rosszul, de nálunk rosszabbul és nekik ez nem volt járható út, jelentősen romlott volna az életszínvonaluk. Emellett náluk megvolt egy bizonyos társfüggőségi viszony is a szülőknél, vagyis bár borzasztó kapcsolatuk volt, de rettenetesen ragaszkodtak egymáshoz, még ha ezzel érzelmileg önmagukat és a gyereket is sértették. Már csak ebből az elválási képtelenségből is mindig azt mondogatták, hogy ők nem tehetik ezt meg. Szóval szerintem itt van egy lelki rész, meg egy anyagi is. Az anyagiak is fontosak, hiszen reálisan szülőként nem teszed ki a gyerekedet, akiért felelős vagy veszélynek.

szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, ment a zöld kéz.
szept. 4. 20:08
 16/37 anonim ***** válasza:
64%
En szereto vagyok hozzam koltozhetne a pasas van sajat lakasom de inkabb marad az uncsi hazassagaba
szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Értem, 16-os.


Köszönöm, hogy válaszoltál!


Lehet, hogy attól tart, idővel a veled való kapcsolata is ellaposodna, nem? Vagy csak gyáva?

szept. 5. 06:55
 18/37 anonim ***** válasza:
53%
Gyava meg szerintem a felesegehez tobbminden koti mint hozzam, hiaba felem valamiveltobbet erez. Plusz nem olyan szar a hazassaga csak testiseg nincs mar
szept. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert legtöbbször így is van. Egy közös ingatlanuk van aminek az eladásával nem tudnak két háztartást kialakítani a megszokott színvonalon. Akik tudnak azok elválnak, én is megtettem.
szept. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 18-as és 19-es válaszoló!
szept. 5. 09:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!