Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tesz egy férfit boldoggá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tesz egy férfit boldoggá ,ha a szerelmével él vagy ha van egy gyereke és ővele meg a gyerek anyjával akit nem szeret csak elvannak?

Figyelt kérdés

jún. 19. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Engem az hogy nincs nőm gyerek nyugtom van.

Boldoggá a pénzem tesz sose csal meg.

jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdésed. Légyszíves fogalmazd meg újra.
jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
A kérdést én sem ertem, de az #1 válaszát csakis támogatni tudom. F
jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi tesz boldoggá egy férfit,egy gyerek vagy egy szerelem?
jún. 19. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Azt hiszik, a babóca, de otthagyják a punci miatt, szóval rakd össze.
jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha szerelem nélkül él a gyerekével vagy ha a szerelmével él?
jún. 19. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Férfin múlik. Van, akinek amúgy is csak púp a hátán a gyereke, az nyilván ugrana a lehetőségre, hogy elhagyja a családját. Másoknak meg fontosabb a gyereke boldogsága, és a vele való kapcsolat, ezért inkább benne marad a fos kapcsolatban, még ha emiatt le is kell mondania a nagy szerelemről.


Egyébként ez egy rettenetes helyzet. Az ember normális esetben szereti a gyerekét és szeretne aktívan az élete része lenni akkor is, ha történetesen a szülők már nem tudnak teljesen jól együttműködni akármilyen okból is. De az is milyen üzenet már, hogy a gyerek miatt éljünk pocsék kapcsolatban, boldogtalanul, mindenféle konfliktusokkal és feszültséggel, ez egyértelműen nem érdeke a gyereknek sem. Főleg, ha van egy harmadik, kívülálló fél, akibe már belehabarodott valaki. Én megértem, hogy nem olyan könnyű ebből csak úgy kiugrálni, és baromira soktényezős, hogy mikor mi a jobb megoldás.

jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve azt hittem, hogy a szerelem. Elvégre a gyerekektől nem válok el, lehetek jó apa külön élve is. A házasságunk meg a feleségem már unalmasnak tűnt egy állandóan nyomuló, csábítgató szerető mellett.

Aztán nagyon gyorsan kiderült, hogy mindenben tévedtem. Elvesztettem a gyerekeim, mai napig nem jó a viszony. Eleinte kimondottan utáltak.

Az izgalmas titkos kapcsolatból egy féltékenységgel és állandó hisztivel teli cirkusz lett.

A volt feleségem válás után kivirult, ami nekem valamiért rosszul esett. Gyorsan lett is új párja. A gyerekek is róla beszéltek, hogy milyen jó fej, milyen ügyesen szerel, mekkora az autója, hova utaztak. Persze, a gyerektartás kitesz egy extra fizetést, úgy könnyű utazgatni, ha van miből.

A volt feleségemé volt a lakás, örökölte. Én meg mehettem albérletbe.

A barátnőmmel állandó lett a vita a pénz miatt. Kiborult a gyerekeimtől, látni se akarta őket. Aztán egyik nap fogta a cuccait és elment, másnap új kanival pózolt az instán.

Egyedül nem tudtam az albérletet fizetni, ideiglenesen visszaköltözzem anyámhoz. Gondoltam, ha a volt feleségem szakít a kanjával, majd ki tudok vele békülni. Aztán esküvő lett belőle meg közös gyerek. A férjét hívják a gyerekeim apának.

jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!