Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt a kifejezést hallod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt a kifejezést hallod, hogy "átlagos férfi", milyen tulajdonságok jutnak eszedbe? Megelégednél egy olyan férfivel párodként, akire mások így hivatkoznak?

Figyelt kérdés
aug. 6. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Van párom. De ha nem lenne és mások átlagosként hivatkoznának rá, egyszerűen nem érdekelne. Én attól még különlegesnek látnám az adott férfit. Nem mások véleménye számít, hanem a sajátom.
aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

40es kopaszodó vagy már teljesen kopasz pasas

Apu teste van, amit kanapén való henyéléssel,foci nézéssel sörözéssel ért el.


A háta szőrös és nem is nyírja


Egyedül él egy albérletben,és van már egy nőtől,exétől egy gyereke, fizeti a gyerektartást.



Közepesen intelligens mondjuk van egy érettségije és szakmája,vagy esetleg járt főiskolára,de le már nem diplomázott


Nekem hirtelen ez jut az eszembe egy átlagos férfiról

aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Hétköznapi férfiak, akik az utcán szembejönnek veled - annak átlagolása, és megkapod az "átlagos" férfit. Fontos megjegyezni, hogy itt gyakorin nem egy férfi használta az "átlag" és "átlag feletti" jelzőket a külsejük leírására, de képeken meg a csúnya határát súrolták. Szerintem az offline átlag és a GYK-s átlag különböznek. Míg való életben 5/10 az "átlag", addig gyakorin 3 - 3,5/10.
aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Külsőleg igen, belsőleg viszont egy húron szükséges lennünk.
aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Átlagosról az jut eszembe, magyar viszonylatban, hogy szőrös, és nem érdekli, ha csúnya a szőrzete, kinyúlt ruhái vannak, a haja béna, a bőre ronda, kicsit dagadt, lenéző, szexista, konzervatív, okoskodó.
aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

3 foga van, 4 gyereke, barna a szeme, smucig

Köszönöm nem.

aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%

Vöröses vagy szőkés haju feherboru szemölcsös pali ugrik be akinek osszevissza nő a szintén vöröses szőke szakálla es az olyan mint a drótkefe.


Az átlagpasi nekem ocsmány


Pl

[link]


[link]


[link]

aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez is átlag de sejlik vmi vinzóbb "csibészség" is benne ami amugy az átlagokban abszolut nincs vagy ritka


[link]

aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8 itt erősen látszik ahogy a kamera eltorzítja az arcot (túl közelről lett lefotózva). A fényviszonyok se ideálisak. Ideális körülmények közt fotózva ez a férfi simán átlag feletti esélyes.
aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Amit a #7 linkelt azok szerintem átlag feletti pasik, tehát nem átlagosak, nem tudom, hogy az olyan nőnek mint a #7 milyen elborult agya lehet, milyen külső elvárásai lehetnek, de igazából nem is érdekel, cak jó távolról kerüljön el engem. F
aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!