Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt a kifejezést hallod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt a kifejezést hallod, hogy "átlagos férfi", milyen tulajdonságok jutnak eszedbe? Megelégednél egy olyan férfivel párodként, akire mások így hivatkoznak?

Figyelt kérdés
aug. 6. 18:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

De ugye hogy megcsillan vmi a 8-ban?

Errol a valamirol beszélek. Amikor ugy van vmi a másikban ami megtud fogni.


De tartom azt hogy átlagpasikban semmi ilyen nincs szinte soha. Nem mondom hogy soha, de szinte soha.

Valojában sokkal tovább tart veluk (a 7 esben linkeltekkel) plegy ismerkedes is mert nem ugranék helybol azonnal hogy ő az isten. Sőt. Kkezdetben csak taszitanak is.

aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10 já hagyjuk már hogy átlag felettiek lennénej🤣
aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Miért, akkor milyen az átlag feletti? Ha most ilyen insta pasikat akarsz belinkelni, akkor inkább verd jó mélyre a puncidba azokat a linkeket, de rajta mutass.
aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Átlagfelett pl


[link]


[link]


[link]


[link]

aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A tetkot vedd le gondolatban rola.az úgy már sok..
aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen boldog lennék egy atlagos ferfival, de elég ritka. Inkább átlag alatti a legtobb
aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy beteg állatok vagytok, vagy trollkodtok...
aug. 7. 06:05
 18/19 anonim ***** válasza:
#16 szerintem nem jön ki a matek. Ha a többség átlag alatti lenne, akkor az "átlag alatti" lenne az átlagos.
aug. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én abból nem vonnék le következtetést, hogy "mások" mit mondanak átlagosnak, mert ez mindenkinél mást jelent. Van, aki tényleg objektíven használja külsőre, belsőre, van, akinél a csúnya / unalmas szebb megfogalmazása, van, akinél szitokszó, amiért vki nem polgárpukkasztó. Akit én átlagosnak tartok, azzal összejönnék, amennyiben külsőre bejön (mert nekem nem feltétlenül a közízlés szerint jó külső jön csak be, de nem minden átlagos külső tetszik attól függetlenül). Az sosem zavart amúgy, ha valaki nem kiemelkedő semmiben, amennyiben azért vannak hobbijai, kellő pozitív vagy számomra vonzó tulajdonsága és nem teljesen hülye / tanulatlan / olvasatlan.
aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!