Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet biztos egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet biztos egy lány abban, hogy tetszik egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy suliba járnak, de nem ismerik egymást, szóval a beszélgetés stb kilőve.
2011. febr. 1. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:

Norbi;

ezek szerint ti ismeritek egymást?!! (most komolyan"

(ha már féltékenységről és kimondatlan kisajátításról beszélünk)

2011. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 Norb66 ***** válasza:

Nem ismerjük egymást, de lehet hogy örülnék neki ha igen :) De félreértesz, nem sajátítom ki, a féltékenységet másra értettem:


"De azt is észre lehet venni a kérdéses helyzetben, hogy az illető rád van fókuszálva, azaz a többi lány felé ilyen értelemben semleges.

De h norbinak is kedvezzünk, ez "univerzális" tulajdonság. :DD"


Én ezt úgy értelmeztem hogy egy lány is tud semleges lenni a többi fiúval szemben, ha egy fiúra fókuszál.(univerzális, vagy "mással" is működik)

2011. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:

S.V.; igen, én is végignéztem már ezeket az oldalakat. (áhh, egy irányvonalban vagyunk, de még mennyire :D)


Sokszor valóban nehéz eljutni a beszélgetésig, pedig már nagyon forr valakik között a levegő. Bár a tetszés és a már szerelem között van igenám különbség. Intenzitásában mások a dolgok az utóbbinál.

2011. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:

Tényleg nem ismerjük egymást=)De ott van a kérdésem jobb alsó sarkába ez a szövegecske: kérdés kiírásának időpontja: tegnap 18:47

Privát e-mail a kérdés kiírójának=>aki szeretne, ír:P

Amúgy persze, gondolom lehet semleges egy lány ha egy srác tetszik neki, de nálam ez általában nem így van, és a barátaimnál sem, ahogy észrevettem=)

2011. febr. 2. 21:13
 75/86 anonim ***** válasza:
igen norbi, így értettem :D
2011. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 Norb66 ***** válasza:

Nem azzal semleges aki tetszik neki, hanem a többivel :P

Tudom hogy célzás volt, de így is eleget írtam... :P Persze nem "úgy", ahogy te szeretnéd :)

2011. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 Norb66 ***** válasza:
Tudom hogy nem célzás volt*
2011. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 A kérdező kommentje:

Amúgy nehéz ismerkedni, ha az embernek nincs közös ismerőse a sráccal/csajjal, és azt veszem észre, hogy még a legvagányabb srácok sem mernek úgy beszélgetést kezdeményezni.

(amúgy bocs, h kicsit levagyok maradva a kommentekkel, de lassan írok, és közbe néha ott ragadok egy-egy honlapnál:D)

2011. febr. 2. 21:19
 79/86 Norb66 ***** válasza:
Közös ismerősön keresztül nem szabad ismerkedni. Tapasztalat. És nem is értem az első mondatod, hülyeség :D :P
2011. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:

Én már nem tudom hova céloztok, és mi célzott, mi nem... namind1


Úgy értettem hogy a lány/fiú teljes érdeklődése afelé fordul, aki iránt érzés fűti, a többit (lányt/fiút) valahogy látókörén kívül helyezi (sokszor).

2011. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!